2752
2734
.
هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
اﻻﻥ ﻋﻜﺲ ﺭا ﺩﻳﺪﻡ ﻋﺠﺐ اﻟﺒﺘﻪ اﻥ ﻭﻳﺪﻳﻮﻳﻲ ﻛﻪ ﻋﻠﻨﺎ ﺑﻪ ﺧﺎﻧﻮاﺩﻩ ﺧﺎﻧﻢ ﻧﺎﻣﺪاﺭﻱ ﺗﻮﻫﻴﻦ ﻛﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩ ﺭا ﺩﻳﺪﻡ اﻣﺎ ﻓﻜﺮ ﻧﻤﻴﻜﺮﺩﻡ ﺗﺎ اﻳﻦ ﺣﺪ ﺧﺸﻦ ﺑﺎﺷﺪ ﻭاﻗﻌﺎ ﺧﺸﻮﻧﺖ ﻋﻠﻴﻪ ﻫﻤﺴﺮ ﺣﻴﻮاﻧﻲ ﺗﺮﻳﻦ ﻛﺎﺭ اﺳﺖ
امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید پس بر اساس چی دارید قضاوت میکنید میشه بیشتر توضیح بدید خشونت علیه زنان همیشه محکوم بوده متاسفانه جریان اسید پاشی هم. صد در صد درگیر مسائل سیاسی شد و یه سری خانوم عزیز جوون و زیبا قربانی شدن و هیچ کس یا نخوایت یا نتونست اینایی رو که این کارو کردن به دام بندازه شاید مساله حجاب براشون مهمتر بود و گشت ارشادهای کذاییی جواب سوالاتون که چرا تحت پیگرد قرار نگرفتنو من نمیدونم عزیز منم مثل شما دنبال جوابم ولی اینکه خانوم نامداری شدن پرچمدار حقوق زنان و خشونت علیه زنان بیشتر شکل یه لطیفس شما شاید فراموش کرده باشی ولی من یادمه برنامه ای که ایشون تو شبکه دو داشت و با اقایی مصاحبه میکرد و چهار تا زن داشت میگفت هر گل یه بویی داره و خانوم نامداری میخندیدند من از همون لحظه از ایشون بدم اومد هنوزم بدم میاد هر چند بد اومدن من ربطی به این نداره که دوست داشته باشم مورد خشونت قرار بگیره ایشون قانونا میتونن تحت پیگرد قرار بدن اقای حسنی دو ولی نمیخوان فقط دوست دارن جریان ساز باشن این خصلت متاسفانه گریبانگیر هر دو تای این مجری هاس حالا حالا. ها این داستانو ادامه میدن اخرشم با هم اشتی میکنن من مطمئنم چون نمیزارن سکشون از عیار بیفته
کسانی که به من می گویند تو به جهنم می روی و ما به بهشت، مرا خوشحال می کنند؛ چون مطمئن می شوم که با آن ها به یک جا نمیروم 
2731
ﻣﺴﻠﻪ ﻓﻘﻄ ﺧﺎﻧﻢ ﻧﺎﻣﺪاﺭﻱ ﻧﻴﺴﺖ ﻣﺴﻠﻪ ﺟﺎﻣﻌﻪ اﻱ اﺳﺖ ﻛﻪ ﻣﺮﺩﻱ ﺭاﺣﺖ ﺩﺳﺘﺶ ﺭا ﺑﺎﻻ ﻣﻴﺒﺮﺩ و ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺕ ﻳﻚ ﺯﻥ ﻣﻴﻜﻮﺑﺪ ﻣﺴﻠﻪ ﺧﺎﻧﻤﻲ اﺳﺖ ﻛﻪ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﺣﻜﻤﻲ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﻋﺪﻡ ﺗﻤﻜﻴﻦ ﺭا ﺑﺮاﻳﺶ ﺻﺎﺩﺭ ﻣﻴﻜﻨﺪ ﻭﮔﺮﻧﻪ ﺧﺎﻧم ﻧﺎﻣﺪاﺭﻱ ﻳﻜﻲ اﺯ ﻫﺰاﺭاﻥ ﺯﻧﻲ ﻛه ﺩﺭ ﺧﻔﺎ ﻛﺘﻚ ﻣﻴﺨﻮﺭﻧﺪ و ﺩﻡ ﻧﻤﻴﺰﻧﻨﺪ
امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
چند وقت پیش هم یه سری عکس از آزاده و احسان علیخانی منتشر شده بود و شایعه شده بود با هم ارتباط دارن آزاده هم جواب داده بود این عکس ها مال سه سال پیشه و برای یه برنامه بوده و عکس ها برای متن مصاحبه با مجله بوده اینو گفتم که حسنی و دارو دسته اش هر کاری میکردن که این خانم رو بد نام کنن حتما خیلی اذیت شده که مجبور شده این افشاگری رو بکنه
منم شخصا ازاین مسئله واقعا ناراحت شدم به عنوان یه زن ولی منم مخالف این هستم که این دو نفر از معروفیت وامکاناتی که تحت اختیارشو سواستفاده کنن برای استفاده ابزاری از احساسات مردم یا طرفدارای آزاده واسش کمپین راه اندازی کنن یا طرفدارای حسنی به هردلیلی که جداشدن به مردم چه؟چرا انقدر علاقه دارن پای همه رو تو مسائل خصوصیشون باز کنن فرزاد حسنی کتکش زده؟بیخود کرده این خانم هم که عوام نیست 100%رفته پزشک قانونی طول درمان هم گرفته رو کردنش برای چیه؟اون آقا جلوی مستند این خانمو گرفته بیجا کرده یکی از دلایل جهان سومیمون همینه دیگه نمی تونیم مسالمت آمیز جداشیم اون غربیهای پراز فساد رو دیدین وقتی هم جدا میشن مثل یه دوست با هم ارتباط دارن یا نه ارتباط ندارن کاری هم به کار هم ندارن ولی ماها ازدواجمون یه مصیبته جداییمون ازاون مصیبت تر دوتا آدم تحصیل کرده اجتماعی بعداز جداییشون همچین بلوایی راه میندازن دیگه مردم عادی جای خودشونو دارن من متاسفم برای هر جفتشون
فکرکن دوباره آشتی کنن!!!!! معععععع خدایا نوابغ مارو کم نکن! بر تعداد نوابغ ما بیفزا بخصوص تو نی نی سایت..... طرف میگه اینا دوباره آشتی میکنن!!!! بخندم یا بگریم!!!! اینجا ایران است،دیار نوابغ!
من یه ثنای سپیدقبا و خوشبخت میشم با دعا و صلوات زیبای شما ؛ همه شما خوبانو به ذکر صلوات و دعا برای خوشبختی همه جوونها دعوت میکنم : اللهم صل علی محمد ص و آل محمد ص
نامداری هیچوقت مجری مطرحی نبوده اینقدرها هم معروف نبوده اما همین که به خاطر موقعیت کاری و شغلی اش این قضیه رو پنهان نکرده قابل تقدیره، به نظرم این ادمها چون شناخته شده هستن باعث میشن که توجهات نسبت به خشونت خانگی بیشتر جلب بشه و وقتی حساسیتها بره بالا خیلی اتفاقات خوب می افته. ولی منم هیچوقت یادم نمیره اون برنامه رو که ایشون با اون مرد چهار زنه مصاحبه می کرد. متاسفم که ادمها وقتی خودشون قربانی میشن یادشون می افته که خشونت علیه زنان وجود داره تا قبل اون همه چیز واسه تفریح و پول در اوردن توجیه داره
پر نقش تر از فرش دلم بافته ای نیست
بس که گره زد به گره حوصله ها را
ازاده ممکنه در لحظه اول به نظر بیاد که حال فرزاد رو جا اورده اما متاسفانه تلویزیون به راحتی هر دوشون رو میذاره کنار. البته از نظر اجتماعی کار خیلی خوبی کرد و باعث شد همه دوباره به خشونت خانگی توجه کنند
خیلی جالبه ایشون تا جایی که یادمه همیشه با چادر توی برنامه ها بوده، مرد چهارزنه هم که می اورد توی برنامه و تبلیغشو می کرد، خواهر من از اسلام فقط هرجاش به نفعته جدا می کنی، حق طلاق کجای دین گفته مال زنه؟ یا اونجا که دین گفته می تونی زنت رو می زنی شما ندیدی اصلا؟؟؟ (البته می دونم نوع زدن رو هم مشخص کرد که خیلی شدید نباشه اما بهرحال توی قرآن هست)، از دین فقط درشتاشو جدا می کنی؟؟؟ من خیلی متاسفم اگه این مساله صحت داشته باشه، کتک زدن به هر دلیلی چه مرد و چه زن شنیع و غیر قابل توجیهه، اما تعجبم از خانمهاییه که از دین فقط هر جا به نفعشونه دیندار میشن، بقیه اش رو به هیچ جاشون حساب نمی کنن
پر نقش تر از فرش دلم بافته ای نیست
بس که گره زد به گره حوصله ها را
الحکم لله اللهم اجعل عاقبت امورنا خیرا....
من یه ثنای سپیدقبا و خوشبخت میشم با دعا و صلوات زیبای شما ؛ همه شما خوبانو به ذکر صلوات و دعا برای خوشبختی همه جوونها دعوت میکنم : اللهم صل علی محمد ص و آل محمد ص
خدا رو شکر یه نابغه مثل شما داره سایت دیگه غصه ای نداره احتیاجی به من نداره
کسانی که به من می گویند تو به جهنم می روی و ما به بهشت، مرا خوشحال می کنند؛ چون مطمئن می شوم که با آن ها به یک جا نمیروم