2737
2739

برای رژیم پسردار شون چون باید گرمی خورد به مدت دو سه ماه بعد از اقدام و رد شدن از تخمک گذاری بازم باید رژیم رو رعایت کرد؟ 

با توجه به اینکه شاید باردار شده باشم و شاید گرمی باعث بشه بچه بیفته

💖😍😘

من که بعدش که فهمیدم باردارم دیگه رعایت نکردم بشدت هم علاقه به خوردن ماست و دوغ پیدا کردم 

تقصیر دلم نیست تماشای تو زیباست ❣️برای خونه دارشدنم دعا کنید🙏برای شفای مادرم خیلی دعا کنید ممنون🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه مطمئن شدی که بارداری نباید زیاد بخوری

نمیشه که مطمئن شد باید دو سه هفته از اقدام بگذره تا بفهمم باردار شدم یا نه... 

تو این دو سه هفته بازم باید رژیم گرفت و گرمی زیاد خورد؟ 

💖😍😘
2728
نمیشه که مطمئن شد باید دو سه هفته از اقدام بگذره تا بفهمم باردار شدم یا نه...  تو این دو سه هف ...

آره باید رژیمتو ادامه بدی تا مطمئن بشی بارداری اگه ادامه ندی و باردارم نباشی که کل رژیمی که گرفتی از بین رفته

《خداوندا ! مرا در آن پوششی که از هر بلا و آفتی حفظ می کند و هر کسی را که بخواهی در آن قرار می دهی ،قرار بده》
نمیشه که مطمئن شد باید دو سه هفته از اقدام بگذره تا بفهمم باردار شدم یا نه...  تو این دو سه هف ...

اینم بگما گرمی خیلی زیادم ضرر داره برای پسر گرمی تاثیر داره نه که دیگه یه عالمه بخوری سعی کن لبنیاتو کلا حذف کنی و سردی هم با مصلحش بخوری

《خداوندا ! مرا در آن پوششی که از هر بلا و آفتی حفظ می کند و هر کسی را که بخواهی در آن قرار می دهی ،قرار بده》
2738
اینم بگما گرمی خیلی زیادم ضرر داره برای پسر گرمی تاثیر داره نه که دیگه یه عالمه بخوری سعی کن لبنیاتو ...

من به رژیمی از مانا گرفتم حتی مرغ و گوشت گاو و روغن رو هم ممنوع کرده

فقط گوشت بوقلمون و بره و شتر  و روغن کره و شحم!!!!

واقعا امکانش نیست برای من

💖😍😘
شما رژیم پسر گرفتید؟  الان بچه اتون پسره؟

اره رژیم پسر گرفتم .پسر شد 

تقصیر دلم نیست تماشای تو زیباست ❣️برای خونه دارشدنم دعا کنید🙏برای شفای مادرم خیلی دعا کنید ممنون🌷