2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فمیکا میخورم که استرادیول داره و لکه‌بینی دارم برام دعا کنین خوب شم . یه سره لکه‌بینی دارم حالم ب ...

منم ب همین مشکل تو دچارم بچه هم شیر میخوره

امپول کا هم زدم قطع نشد مفنامیک هم قطع نکرد

حالا با اینکه پریود نشدم دکتر گفته روکین شروع کن اگ قطع نمیشه استرادیول هم بخور کنارش 

همه جا هم نوشته ممنوع تو شیردهی

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃
2728
منم ب همین مشکل تو دچارم بچه هم شیر میخوره امپول کا هم زدم قطع نشد مفنامیک هم قطع نکرد حالا با این ...

شما هم لکه‌بینی دارین؟ عزیزم من برای دوران بارداری و شیردهی اطلاع ندارم چطوریه؟ مشکلتون چیه؟ من اندومترویز دارم و چند ماهه داروی هورمونی میخورم. قبلا ۳ ماه وروژست خوردم که فقط داینوژست داخلش داره اینقد لکه‌بینی نداشتم. الان دکتر بهم فمیکا داده که داینوژست و استرادیول باهم داخلش هست. افتضضضاح لکه‌بینی و کمی درد دارم. یک‌سره قطع نمیشه. اگه چیز سنگین بلند کنم بدتر هم میشم. توی ماه رمضون یک رکعت نماز نتونستم بخونم همش لکه‌بینی. از دستیار دکتر پرسیدم گفت مفنامیک‌اسید ۲۰ تا دونه هر ۱۲ ساعتی ۲ تا بخور ولییی اینهمه مسکن خوردن هم کلی عوارض داره😭

توکل به خدا♥️
مجردی یا متاهل از کی میخوری و قطع نشده

مجردم عزیزم. الان بسته سومه که میخورم پشت سر هم. کلا ۶ تا بسته. خسته شدم از لکه‌بینی. برام دعا کن عزیزم. انشالله شما هم خوب بشین هرچه زودتر

توکل به خدا♥️
شما هم لکه‌بینی دارین؟ عزیزم من برای دوران بارداری و شیردهی اطلاع ندارم چطوریه؟ مشکلتون چیه؟ من اندو ...

من تنبلی تخمدان دارم بچه هم شیر میدم دوتاش باعث لکه بینی شده برام

ان شاالله دوتامون و همه بیمارا خوب شن

من ۴ فروردین شدید پریود شدم و ازون موقع تا الان لک بینی دارم

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃
2740
من تنبلی تخمدان دارم بچه هم شیر میدم دوتاش باعث لکه بینی شده برام ان شاالله دوتامون و همه بیمارا خو ...

عزیزم دکترت شماره واتس‌اپی چیزی نداره که بپرسی؟

انشالله خوب بشید عزیزم🌷

توکل به خدا♥️