2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مهشید رئیسی    اره فنگشویی خیلی خوبه . من تا وقتی اینستا داشتم. پیگیر بودم ولی اینستام ر ...

نه ایشون زهره رئیسی هستند با مهشید رئیسی ک گفتید فرق دارند دورهای ققنوس شو پاکسازی تا رهایی برگذار کرده

نه ایشون زهره رئیسی هستند با مهشید رئیسی ک گفتید فرق دارند دورهای ققنوس شو پاکسازی تا رهایی برگذار ک ...

آهان . نمیدونم فقط پادکست مهشید رئیسی رو گوش میکردم عالی بود . اینقده خوب بود . 

2740
خداروشکر خب میشه یه توضیح کلی بهم بدید ک فنگشویی چیه؟

ببین ابجی گلم فنگشویی یه علمیه که از چین باستانه که در آداب رسوم ما ایرانی ها هم هست. 

فنگشویی چندین مرحله داره : 

مرحله اولش رفع انباشتگیه :

رفع انباشتگی یعنی چی؟

یعنی این که هروسیله ای رو که به مدت یه سال ازش استفاده نکردی دیگه هم بکارت نمیاد واگه سالمه ببخشش به کس دیگه ونیازمندها . 

اشیا شکسته وناقص رو بریز دور. یه. سری چیرا هست توی فنگشویی که ممنوعه  داشتنش . مثل: از این گلدونا هست که یهآدمک توی سرش گل میکارن . اینارو بریز دور. یا اشیایی که نماد حیوونه پلنگ واسب. وایناس. یا مجسمه زن تنها ودختر تنها وحتی نقاشی اینا .بریز دور .

رفع انباشتگی شامل همه چی میشه. حتی لباسات . لباسایی که یکساله نپوشیدی ببخش .

درمورد ظروف ، ظروف ناقص رو بریز دور یا بده یکی . 

تا جایی که من میدونمظروف ناقص درفنگشویی باید زوج باشه .

رفع انباشتگی شامل همه چی میشه. حتی لباسات . لباسایی که یکساله نپوشیدی ببخش . درمورد ظروف ، ظروف ناق ...

یعنی اگه زوج باشه مشکلی نداره مثلا یه دست پیش دستی که شش تا هست بطور معمول حااا دوتاش شکسته وشده  چهارتا اشکالی نداره 

خب بعد رفع انباشتگی 

پاکسازیه 

پاکسازی یعنی همه چی توی کابینت وسرامیکای خونه ات ، دیوارای خونه ات اگه میشه ، داخل کمدها وهرجایی که سراغ داری با اب ونمک یا ابوسرکه دستمال بکشی وتمیز کنی ( اب ونمک   ویا آب وسرکه خاصیت ضدعفونی کنندگی هم داره.

خب مرحله بعدی 

توی فنگشویی یه نقشه داریم به نام نقشه باگوا . 

این نقشه رو متخصصین علم فنگشویی میگن که اونا باید بکشن ولی خب چون هزینه اش بالاس من خودم از تو نت برای اتاق مطالعه ام نقشه باگوارو کشیدم  وانشاالله فردا نه پس فردا میخام عملیش کنم .

توی فنگشویی یه سری چیرا استفاده اش توی خونه ممنوعه . ویه چیزا واقعا عالیه. مثلا تابلو کشتی توی دریای ارام وبدون وجود کوه عالیه.  

البته توی فنگشویی هروسیله ای توی خونه جای مخصوص خودش رو داره از لحاظ جهات جغرافیایی .

2706