2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
خب خواسته جبران کنه تو هم یکم ناز میکردی و میرفتی
خداجونم دوتا فرشته کوچولوم رو بخودت میسپارم همیشه واسم حفظشون کن،مامانی عزیزم هنوزم بأورم نشده دیگه بغلم نمیکنی.... دلم خیلی تنگ شده....
دیشب مریض بودم. سردرد شدید داشتم قرص خوردم برای اولین بار زودتر ازون خابم برد. حتا نپرسید چته که قرص میخوری. نصف شب بیدار شدم دیدم یه طرف واسه خودش خابیده اصلا نیومده ببینه من در چه وضعی ام
منظورم اا ناز ادا و عشوه اومدنه نه قهر
خداجونم دوتا فرشته کوچولوم رو بخودت میسپارم همیشه واسم حفظشون کن،مامانی عزیزم هنوزم بأورم نشده دیگه بغلم نمیکنی.... دلم خیلی تنگ شده....
سلام خوب حالا مشکل چیه؟ادم یه روز شاده یه روز بی حوصلست یه ساعت میخندی یه ساعت بعدش غمگین وبی حوصلست نمیشه بخاطر یه همچین موردی اسم بی مهری بزاری
مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤
مردا با ما فرق دارن،دیشب از نطر همسرت بهترین کار این بود که بزاره تو بخوابی
چقدر بعضی از خانمها حس و حالشون با کلاسه
بابا منو میبینی شوهرم شبا که داره از سر کار میاد تا توی راهه آماده شدم به محضه اینکه رسید هولش میدم توحمام و 15 مین بعدش کفه خیابونیم تا نصفه شب
خب وقتی گفت بریم بیرون میرفتی حالتم عوض میشد
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2706