2737
2734

سلام بچه ها

من اخرین پریودم ۲۷ اسفند پارسال بود ، طبیعی باردار شدم ،باید ۲۷ فروردین پریود میشدم که سه روز تاخیر داشتم بعدش لکه بینی شروع شد و ۵ روز لکه بینی دو روزم حونریزی داشتم ،دکترم بهم گفت شیاف پروزسترون مصرفرکن که چند روز مصرف کردم بعد از چند روز قطع شد و ده اردیبهشت رفتم دکتر و سونو دادم ،بعنی هفته ۶ و دو روز میشد دکترم گفت ساکت خیلی کوچیکه و گفت نظری نمیتونم بدم با توجه به تایم بارداری ،الان باید بزرگتر میبود ، باید ده روز دیگه بیای سونو ،مشخص میشه جنین رشد میکنه یا نه ، حالا دوباره دوروز لکه بینی دارم ،کسی شرایط مشابه داشته ؟من کیست اندومتریوزم داشتم که ۶ماه پیش ۷ونیم سانت بود ،با اصلاح سبک کیستم الان ۳سانت شده و خداروشکر بعد از ۵ ماه اقدام طبیعی باردارشدم ولی با این شرایط نمیدونم بچه چطور میشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اندازه ساک چقدر بود کیسه زرد دید .دکتر منم میگه سونوت زیاد جالب نیست 

اصلن چیزی نگفت ، فقط گفت ساکت خیلی کوچیکه و سونو تو مطب گرفت اندازه ای توش نیست ۳۰۰ هزارتومنم بابت سونو گرفت 

الهی عزیزم،سقط با دارو  بو؟ سخت بود؟دوباره باردار شدید؟

بله متاسفانه سر لکه بینی آنقدر شیاف زده بودم که سقط نمیشد خودش رفتم بیمارستان با دارو سقط کردم هنوز باردار نشدم بعد اون.

من سخت نمی گیرم....سخت است جهان بی تو!!
2738