2737
2734
عنوان

خانمایی که شیر میدن

357 بازدید | 46 پست

شیر میریزه رو لباستون.چکار میکنید که لباستون خیس نشه

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که:نه سوادِ حرف زدن داشته باشد،نه شعورِ لازم برای خاموش ماندن ...

پد مخصوص

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کجا هست؟

تو لوازم نوزادیا سیسمونیا دارن

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉
از قرار معلوم بچه شکمو نداری نه؟    

نه کوچیکه نمیتونه همشو بخوره😊

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که:نه سوادِ حرف زدن داشته باشد،نه شعورِ لازم برای خاموش ماندن ...
2738

من شیر نمیدم ولی این مشکلو در شیردهی داشتم 

یه چیزی هست توی سیسمونی فروشیا به نام پد شیردهی . شبیه نوار بهداشتیه فقط گرد و نازکه بگیر بذار روی سینه . نوع پارچه ایش خیلی ارزونه ولی بوی بدی میگرفت . نوعیش که مثل نواره خارجیه مارک چیکو بود اگر اشتباه نکنم گرون بود اون وقتا ولی خیلی خوب بود 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
پد مخصوص داروخانه ها دارن من البته چند تا پارچه نخی کوچیک تا میزدم می گذاشتم و میشستم با پد راحت نب ...

خیلی ممنون.منم پارچه میزارم ولی خسته شدم دیگه اینقد لباسو پارچه عوض کردم

اره معلومه بله از لوازم ارایشی بهداشتی از پد ها بگیر چن سالشه؟

۵۰ روزه😐

2706