2737
2739
عنوان

گناه کبیره

218 بازدید | 24 پست

بچه ها مامانم بد جوری گیر داده

بگین حق با کیه

من فقط ۳ روز در هفته خونم اونم فقط صبح تا ۴

بقیه تایم ها سر کارم

مامانم میگه هیچ کاری نمیکنی

۴ روز در هفته ظرف ها بامنه

جارو با منه

اگه مهمون بیاد بامنه 

مامانم خودش خیلی حوصله کار نداره،،بیشتر جارو و ظرف

مدام به من میگه ازت راضی نیستم و نفرین میکنه

میگه به من چه برا خودت کار میکنی درامدت مال خودت

مدام نفرین میکنه

چه راهکاری دارین

هفته‌ی یه باری گریه مو در میاره 

و توقع داره ناراحت و قهر نکنم

هر روز اندیشه ای تازه به کار ببندید،اندیشه ها و بینش ها نقطه‌ عطف در زندگیتان است

گناه کبیرش چی بود؟؟

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند     هرجای دنیایی دلم اون جاست  من کعبمو دور تو میسازم    من پشت کردم ب همه دنیا تا رو به تو سجاده بندارم گاهی پرستیدن عبادت نیست با اینکه سر رو مهر میذاری گاهی برای دیدن عشقت باید سر از رو مهر برداری❤🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مشکل از مادرته نه تو

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

من باشم در حدی که معقول هست کار میکنم توی خونه بقیش رو انجام نمیدم. 

یعنی چی مامانت حوصله نداره، خونه ی خودشه دیگه قرار نیست همه ی کارارو بندازه گردن تو که. خونه ی باباش نیست که. 

يا إلهي، أنت الأفضل، الأفضل.
2740
چه مادرایی پیدا میشنا!!!!!!!! 

تاپیک قبلیشو ببینی شاخ درمیاری

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
از حقوقتو یکمشو ب مامانت نمیدی؟

نه عزیزم

چون حقوقمو هر ۳ ماه شاید ۴ ماه اونم خورد خورد میگیرم

هر روز اندیشه ای تازه به کار ببندید،اندیشه ها و بینش ها نقطه‌ عطف در زندگیتان است
مشکل از مادرته نه تو

واقعا، ،،اخه مامانم خیلی اهل کار نیست

خونم خیلی شلوغ انگار بمب زدیم 

اشپزخونه خیلی شلوغ

منم اگه دست بزنم میگه چرا دست زدی

فلان چیز گم شده

کسی راهکاری نداره

همسرت فوت کرد چرا خونه خودت نموندی؟

نمیتونی خوابگاهی پانسیونی چیزی بگیری جهازتو بفروش اگ جا گرفته باهاش ی خونه ای اتاقی چیزی اجاره کن

واس فروش رفتن خونمون دعاکنید عزیزان🥺😫🌹
2706