2733
2734
عنوان

چطوری به همسری گفتین که باردار هستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 82295 بازدید | 609 پست
عزیزم خیلی ناراحت شدم از واکنش همسرت ولی مطمئن باش وقتی دخترت بدنیا بیاد نمیتونه بی تفاوت باشه مخص ...

کاملا موافقم.  دیدم که میگم. فقط تو بارداری مادر رو عذاب میدن

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
سلام به همه مامانا و منتظرا. کلی با خاطراتتان اشک ریختم نمیدونم قبلا خاطرمو گفتم یا نه. اول داستان ب ...

سلام. این متن قبلی من هست تو صفحه ۱۷. الان هم بیشتر از یه ساله میخوام و نشده. دعا کنید بشه تا ببینم دوباره چطور میتونم سورپرایز کنم و بیام اینجا بگم

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام. این متن قبلی من هست تو صفحه ۱۷. الان هم بیشتر از یه ساله میخوام و نشده. دعا کنید بشه تا ببینم ...

عزیزم ان شاءالله بزودی زود

فروش انواع پسته درجه یک صددرصد تضمینی در آجیل و خشکبار شهبارwww.shahbar.ir
2731
عزیزم ان شاءالله بزودی زود

ممنونم. ان شاءالله

بعد يكسال انتظار و چندين ماه دكتر رفتن و امپول زدن بيبيم چند روز پيش مثبت شد و ازمايشمم همينطور وقتي گفتم فقط گفت خب خداروشكر عكس العمل خاصي نداشت

بچه هم ميخواستيم هردومون

میدونم یه روز میام و بهتون میگم که باردارم

میدونم اون روز دیر نیست

خدایا شکرت

راضیم به رضای خدا

يَا عِبَادِىَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لاَ تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَهِ اللَّهِ
2738

این پکیج کاملترین و بهترین پکیج موجود در اینترنت در زمینه تعیین جنسیت جنین در هفته های اول بارداری می باشد با کمک مطالب موجود در این پکیج شما میتوانید به راحتی و با احتمال بالای 98 درصدجنسیت جنین خود را در هفته های اول بارداری بدون نیاز به سونوگرافی تشخیص بدهید. اگر هفته دوم را پشت سر گذاشته اید این پکیج به راحتی به شما کمک می کند .شایان به ذکر می باشد که جنسیت جنین از همان هفته اول بارداری مشخص می شود . 

برای مشاهده به سایت زیر مراجعه بفرمایید

http://www.poropozal.ir/دسته‌بندی-نشده/پکیج-کامل-تعیین-جنسیت-جنین-در-هفته-های-ا/

مادران باردار با خیالی آسوده از محصولات آرایشی و بهداشتی گیاهی و فاقد سرب استفاده کنید.

اوریفلیم دومین برند پر فروش دنیا

ارائه انواع محصولات آرایشی و بهداشتی اوریفلیم در پیج ما:

melika.elegance

من چند روزه عقب انداختم الانم بهش پیام دادم "عزیزم یه چی میگم شاخ در میاری.الان بیبی چک گذاشتم مثبت ...

😂😂😂😂😂😂

🌸خدایا بدجور راضیَم ازت😍❤🌸                                            { مُتِعَهِد به یکقَلبِمِهربون }                                                 واسه خوشبختیمون و رفع مشکلاتمون صلوات میفرستی؟🙏🏻

من كه شوهرم دوس نداره بچه بياريم حالا حالاها☹️الانم ٣ روز از پريودم گذشته هيچ خبريم از علائم پريودي نيست( ورم شكم و سينه ) اقدام هم نكرديم فقط يه هفته نشد بريم كا ندوم بخريم واسه همين جلوگيري طبيعي كرديم راستشو بخواين از خدامه حامله باشم دعا كنيد

منم ششمین ماه اقدام بودیم که رفتیم شهرستان،همسرم از خونشون اومد خونه مامانم اینا سراغم ک بریم بیرون تو ماشین گفتم بزن بغل و چشماتو ببند...بعدش بیبی چکو گرفتم جلوش..خیلی خوشحال شد تو ماشین فقط دستامو بوس میکرد و میگفت باورم نمیشه...

ان شاءالله روزی همه ی منتظرا

وَ إِنْ يَكادُ الَّذِينَ كَفَرُوا لَيُزْلِقُونَكَ بِأَبْصارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّكْرَ وَ يَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَ ما هُوَ إِلَّا ذِكْرٌ لِلْعالَمِينَ   
2706