2733
2734
عنوان

مادر بد اخلاق بچه بیش فعال

432 بازدید | 19 پست

سلام دوستان 

دلم خیلی گرفته خواستم باهام همراهی کنید من یه فرزند ۵ سال و نیم بیش فعال شدید دارم تحت درمانه دارو مصرف میکنه ،خواب نداره ،داعم تکون میخوره و حرف میزنه خرابکاره،با اینکه مثل بچه ها باهاش بازی میکنم،داستان میخونم محبت میکنم،عصرها داد منو درمیاره و محکم میزنمش میدونم مادر بدی هستم میدونم این روزارو فراموش نمیکنه از خودم بدم میاد ولی اون لحظه دیگه دست خودم نیست انگار افسرده شدم ،نفرینش میکنم از ته دل بعد چند دقیقه پشیمون میشم ،از خدا مرگ راحت میخوام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خدانکنه عزیزم سخته ولی خب تحمل کن

هروقت عصبی میشی خودت برو تو اتاق یا جای دیگه وقتی اروم شدی برو پیشش چون اگ بزنی بچه یادش میمونه هیچوقت هم فراموش نمیکنه 

زندگی واسه ناراحتی و افسردگی خیلی کوتاهه، بیا خوشحال باشیم و ازش لذت ببریم!😊🫀

عزیزم درکت میکنم منم پسرم دوساله فوق العاده شیطون.دمارمو درآورده ،هیچ جا نمیرم از دستش.گاهی وقتا میزنم ولی تا حد انفجار میرسونتم. بعد پشیمون میشم.خدا میدونه چقدر دوس داریم بچه‌ها رو

2738
پسر منم دو سالشه  آرام و قرار نداره یکسره  در حال تکون خوردنه سر کوچکترین چیزی جیغ میکشه و ...

متاسفاته اکثر بچه ها همینن ولی باز ببرش روانپزشک دارو میده بچه من دو سالش بود میگفت مامان خسته شدم ولی نمیتونم بشینم

‌پسرمنم سه سالشه خیلی جیغ وداد میکنه ی مدته دست بزن پیدا کرده الکی گریه میکنه ی وقتایی هم خیلی خوب و ...

خیره پیگیری کن شاید مقطعی باشه من برای همه مادرها که مثل من زحر میکشن دعا میکنم آرامش میخوام

خدانکنه عزیزم سخته ولی خب تحمل کن هروقت عصبی میشی خودت برو تو اتاق یا جای دیگه وقتی اروم شدی برو پی ...

فدات شم ،پسرم از یکسالگیش یادشه من بهش بد کردم چون این بیماری دست خودش نبوده منم آهن نیستم به خدا کم میارم سخت عذاب وجدان دارم حالم بده ...

2706