2737
2734

بابا باااااغتون آبااااااد😉 مشت نشونه ی خرواره تو یه سایت فسقلی نمیشه حرف زد از عادی ترین چیزا 

دیگه چه توقعی از جامعه ی کل میره 

حال متکلم از کلامش پیداست... :) 

چطور؟؟؟

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجا تقریبا همه چی ممنوع شده چون همش  کاربرا باهم میخوان دعوا کنن 

یک عدد کاربر ترکیده هستم🤕💣‌‌  ‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌همش تقصیر توئه دایناسور مهربون((البته بیشتر نا مهربون بود🥲 پاچمو گرفته بود هی گیسامو می‌کشید ول نمی کرد نامرد بی احساس )) 🦖‌‌ من ترکیدم 💔دیگه کاربر خوبی شدم بحث سیاسی نمی کنم 🙂🧑‍🦽 ‌‌‌‌
2728
اینجا صحبت کردن درمورد حقایق جامعه ممنوعه.

فی الواقع راجع به همه چی ممنوعه 

دیگه اینکه چیزای ممنوع رو بنویسن تو قوانین جواب نمیده باید اون چیزایی که میتونیم بگیم رو بگن

اینجا تقریبا همه چی ممنوع شده چون همش  کاربرا باهم میخوان دعوا کنن

اره دیگه فقط میخوان خانوما سرشون تو خاله زنک بازی باشه و اطلاعات نداشته باشن 

قطعا این سایت هم از بالادستیا فرمان میگیره دیگه واسه سرگرم کردنمون😉

2740
تاپیک خوبی بود  من فکر میکنم یه عده باند میشن گزارش  میزنن  مخصوصا که اولین بار بود ...

غش و ريسه ام دارن توي تمام دنيا بهترين مديرا رو دارن هر دانشكاه بزرگ و معروفي در جهانه شاگرد اولهاش مال اين دوتا كشورن 

اطلاعات اشتباه 😃ميگه كره اي ها دين ندارن براشون روابط جنسي ازاده من كلي دوست كره اي دارم همه مسيحين ...

اره خب داشتیم تبادل اطلاعات میکردیم 

بلاخره همه که از اول همه چیز رو بلد نیستن باید صحبت کنیم تا یاد بگیریم 

چرچیل اموزش تو کره رو میگی چجوریه 😂❤ کنجکاوم

خیلی خیلییی سخت گیرن

فشار روحی و جسمی خیلی رو بچه ها زیاده

نمره واسشون حکم مرگ و زندگی داره 

بعد از کلاسای عادیشون کلاسای اضافی دارن که اجباریه