2733
2734

خانما سلام شبتون بخیر  از کرمان کسی وام فرزند اوری گرفته؟؟

نرخ باروریش زیر ۲/۵ هست؟؟

من نمیدونم که ایا شامل حال ما میشه یا نه هرچیم سرچ کردم چیزی نفهمیدم

دلم یه چشم رنگی و دماغ عملی و لب ژل زده و ابرو لیفت و فیبروز شده و یه هیکل باشگاهی و روی فرم میخواد 

برو توی سایت اطلاعاتتو که بزنی میگه

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه سایتی

همون سایت که وام.ازدواج.میده فرزند اوریم.توی همونه وامش 

گوگل سرچ کنی میاد 

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2731
برو توی سایت اطلاعاتتو که بزنی میگه

اخه هنوز بچه دنیا نیومده شماره ملی ندارم بزنم😂😂

دلم یه چشم رنگی و دماغ عملی و لب ژل زده و ابرو لیفت و فیبروز شده و یه هیکل باشگاهی و روی فرم میخواد 
2738
تهران.یه جا زده ۱.۳۹ یه جا زده ۱‌.۷۱چند باید باشه میدن

هم پدر و هم فرزند باید زیر ۲/۵ باشه

که برا شما هست

برا مشهد چطوره ؟؟

میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم 

سایتش چیه بمنم بگین

میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم 

سیستان بلوچستان که بالاتر از دو و نیم بود! بچه ها میگفتن نمیدن بهشون

ان شالله برای شما خوب باشه