2752
2734
عنوان

صبحونه خوردن با مادرشوهرم😐😐

3028 بازدید | 86 پست

سلام.من تازه عروسم چندماهی میشه که ازدواج کردیم طبقع بالای خونه مادرشوهرمم.شوهرم تک پسره.مادرشوهرم خیلی تو زندگیمون دخالت میکنه.منم اشتباهی که کردم این بود صبحا رو بیدار نشدم که به شوهرم صبحونه بدم چون خودش میگفت بخواب میرم پایین مامانم صبح زود بیداره با اون صبحونه میخورم.وقتی میره اونجا شوهرمو پر میکنه و کلی پشت سر من بد میگه طوری که این چندوقت همش دعوا داشتیم سر چیزای الکی که میدونم از سمت مادرشوهرم بود.اخه خودش بهم گفت که به پسرم میگم اینطوری بگو به زنت اونطوری بگو به زنت!!

حالا مشکل اینجاست من میخوام صبحارو خودم پاشم بهش صبحونه بدم میگه نه مامانم ناراحت میشه میخوام برم پیش اون.منم گفتم برو بهش بگو فردا منتظرت نباشع میگفت نمیرمو این حرفا.همین باعث دعوامون شد.الان انقدری بهشون رو دادم که شوهرمو خود مادرشوهرم نمیذارن صبحونه رو باهم باشیم

چیکارکنم؟؟؟19سالمه و کم تجربم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عید میتونسی اینکارو کنی.یا همین عید فطر که چند روز پشت هم تعطیله نذار شوهرت بره بالا.بگو دوتایی باهم بخوریم حالا که خونه هسی...بعد یواش یواش بکش سمت خودت.اول از روزای تعططل و جمعه ها شروع کن

#آبادان 🖤
2731

اصلا نباید میگفتی 

باید بیدار میشدی اماده میکردی میگفتی الان بهاره دوست دارم بعد از صبحونه برم پیاده روی گفتم با هم بیدار شیم 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

اولا که وقتی بغل گوش مادر شوهرتی بایدم انتظار این چیزا رو داشته باشی

ثانیا، بگو صبحانع درست میکنم مامانت بیاد پیش ما، انقد بهشون زحمت ندیم. بذار بیاد مهربون باش ولی صمیمی نشو که هم شوهرت بفهمه احترام گذاشتی هم مامانش معذب باشه

چند روز بگذره دیگه مامانش نمیاد، شوهرتم نمیره

بعدم باید خونتو جدا کنی نمیشه با این قوم بجا باشی

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ

آره تاپیک دیگت بودم بنظرم کوتاه نیا..

یعنی چی مامانش ناراحت میشه؟ 

بگو عزیزم طوری نیس خودم میگم بهش صبح ها بیدار میشم دیگه زحمت نکشه برا تو😏 دعوا اصلا راه حل نیس 

به مادر شوهرت قشنگ بگو عه من چند روزه صبحونه درست میکنم دیگه عادت کردم بیدار میشم شما زحمت نکش

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

بلند شو صبحونه رو اماده کن و تاچند وقت صبحونه ات هم رنگین باشه .به شوهرت هم بگو بزار مادرش بیاد پیش شما صبحونه بخوره .

مرد رو باید به عطر و طعم خونه خودش عادت بدی که هر جا رفت چای هم خورد بگه چایی خونمون خیلی بیشتر میچسپه و هیچ جای دیگه مزه ی چای خونه رو نداره .

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........