2733
2734
عنوان

یهویی میاد .. همش میپرسه 😞

511 بازدید | 35 پست

مامانمو میگم مثلا شب تا دیروقت برق اتاقم روشن باشه صدام میزنه میاد اتاق یا ی خوراکی رو بهونه میکنه میاد ببینه چه خبره اه انگار من بچم.. 

دلم میخواد مستقل بشم تنها زندگی کنم خیلی خوبه 

از جواب پس دادن بیزارم 

اینجا تا یکم دپ میشی همش میان سوال پیچت میکنن اه 

شمام این مشکلاتو دارین؟ 

خیلی خسته ام واقعا از دست کاراشون من دیگ بچه نیستم ک همش میخوان مثل بچه از زیر زبونم حرف بکشن.. 

نمیدونم چرا هیچکی ب من ب چشم اینک دیگ بزرگ شدم و از عهده کارام بر میام نگاه نمیکنه.. این از خانوادم اون از پسرعمم.. 😞

طفلکی مامان ها 

فقط نگرانته 

این روزها هم میگذره سخت نگیر 

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قدر مامانت رو بدون 

پد مادر فقط یکبار پیش ما هستن 

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2738
اونم باهام مثل بچه ها رفتار میکنه اصلا میگم نکنه من رفتارم مشکل داره ک همه باهام اینطوری برخورد میکن ...

خودتچ قوی کن از هر چیزی ناراحت نشی طبیعیه این رفتار پدر مادر در مورد پسر عمت نظری ندارم

اولا بهت بگم که روری هزار بار خدارو شکر کن که همچین خانواده ای داری که حواسشون بهت هست. انقدر ناشکر ...

ن باور کن اونطور ک فکر میکنی نیستم جونمو برا مامانم میدم ولی دلم میخواد یکم ب تنهاییم اهمیت بده و برا هر چی ازم سوال نکنه آخه نمیدونی ک تا ی جواب قانع کننده نگیره ولکن ماجرا نیس همینطور ادامه میده .. 

2706