2737
2739
عنوان

مسخرسو دراوردن + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 614 بازدید | 65 پست
اول از همه یه ازمایش کامل خون بده که تمام هورمون هاتو بررسی کنن یه سونوی کامل تمام شکم هم برو ع ...

کم خونی مینور که دارم ، ارثی هم از طرف عمه هام ریزش موی جلوی سر دارم ولی مال من شدید تر بوده.... 

ببخشید دوباره میپرسم فقط از مطالب پیج استفاده کردی؟؟ یعنی من همونا رو استفاده کنم کافیه؟؟ 

سونو شکم هم دارم می‌خوام بدم

شب تاریک و بیم موج و گردابی چنین هایل / کجا دانند حال ما سبکباران ساحل ها
کم خونی مینور که دارم ، ارثی هم از طرف عمه هام ریزش موی جلوی سر دارم ولی مال من شدید تر بوده....&nbs ...

اره خیلی کامله مطالبش

کم خونی که باید براش قرص اهن و فولیک اسید بخوری یه مدت

کم خونی خودش عامل ریزش مو هستش

باید ماسک هارو تست کنی ببینی چی بهت میخوره و بهت میسازه

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره خیلی کامله مطالبش کم خونی که باید براش قرص اهن و فولیک اسید بخوری یه مدت کم خونی خودش عامل ریز ...

ممنون گلم. محلول شیوانا یه مدت زدم ریزش موهام وحشتناک زیاد شد هنوزم خیلی میریزه

2742
ممنون گلم. محلول شیوانا یه مدت زدم ریزش موهام وحشتناک زیاد شد هنوزم خیلی میریزه

محلول شیوانا خیلی سنگینه و رو موهای عادیم ریزش میده چه برسه به موهای حساس ما

باید از روغن های سبکتر و دمنوش و محلول های سبک تر استفاده کنی

من حس میکنم ریشه ی موهاتم ضعیفه

روغن املا عالیه بزنی واسه سفت شدن ریشه ی موهات

مثلا روغن نارگیل، کندش، کرچک و ... استفاده نکن، خیلی خیلی سنگینن واسه مو

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
محلول شیوانا خیلی سنگینه و رو موهای عادیم ریزش میده چه برسه به موهای حساس ما باید از روغن های سبکتر ...

روغن املا؟ تلفظش اینه؟ emla