2733
2734
یکی از نزدیکانم که خانمه در حال حاضر کارآموزه وکالته و تا 9 ماه دیگه کارآموزیش تموم میشه انشالله با توجه به اینکه امسال اعلام کردن آزمون سردفتر میگیرن حالا ایشون مونده تو دوراهی که ایا وکالت بی خیال بشه و بره سردفتری یا نه و چون هنوز کارآموزه و مجوز تابلو نداره نمیدونه درآمدش وکالت چطور میتونه باشه دقبقا تو دوران کاراموزی ماهی 1.5 درامد داشته تا به حال نظر شما چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آزمون سردفتری کیه؟؟؟ تا کی مهلت داره؟؟؟ میشه بگید
ای قوم به حج رفته کجائید کجائید....معشوق همینجاست بیائید بیائید معشوق تو همسایه و دیوار به دیوار ...در بادیه سرگشته شما در چه هوائید
2731
درآمد سردفتری بیشتر. شغل راحتی هم هست البته اگه خیلی زود تمام قوانینشون رو یاد بگیره خیلی زود ارباب رجوعاش زیاد میشن
دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ،من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن
خیلی از دفاتر کارای غیر قانونی مثل سند سفید و.... این جور چیزا کار میکنن که درامدشون رو چندبرابر میکنه، بیشتر دفاتر با یه سری عز بنگاهها بانکها ادارات و اشخاص خاص و همیشگی. کار میکنن همه اینا تو میزان درامدشون تاثیر داره
عزیزم به تعداد. ارباب رجوعات بستگی داره. بعضی از کارها پول کمتری دارن بعضی بیشتر بیشترین پول توی سند ماشین و سند رهنی هست
همونطور که گفتم وقتی سردفتر شد بهتر با بانکها و ادارات و بنگاهها و کسانی که سند زیاد دارن. آشنا بشه باهاشون همکاری کنه تا دایم واسش سند بفرستن برای مردم عادی هم اینکه محل دفترش کدوم قسمت شهر باشه کارکنان دفتر همه قوانین رو بلد باشن خیلی تو میزان دارند تاثیر داره
سردفتری درامدش بالاست ولی قبولیش کار هر کسی نیست
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
2706