2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی تاثیر نداشت برا من

یماه و چند روزه ک گرفتارم دکتر گفته بزنم منم میترسم اونم گف بزن ببینیم چی میشه

تو شیردهی دچار لکه بینی ام ضمن اینکه تنبلی خفیف دارم

شما چطور درمان شدید

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃
برا هر بدنی یجوریه  شما مشکلت چیه تزریق کنی؟

من تو دوران شیردهی ام دو ماه عمل صفرا هم کردم دومین پریودم ۴ فروردین بود وحشتناک شدید با مفنامیک کم شد و ازاون موقع تا الان لک بینی دارم

سونو هم رفتم مشکلی نبود بجز تنبلی خفیف

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃
چطور؟ چه خطری؟

اخه ما واسه پرندمون می‌خواستیم بگیریم بزنیم داروخونه نمی‌داد می‌گفت این خطرناکه ب آدم بزنی بدون تجویز پزشک خونش نمیدونم بند میاد چی میشه خطرناکه . واسه همون 

بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره 😔😔
2738
اخه ما واسه پرندمون می‌خواستیم بگیریم بزنیم داروخونه نمی‌داد می‌گفت این خطرناکه ب آدم بزنی بدون تجوی ...

دکتر تجویزکرده برام ولی منم میترسم بزنم موندم بخدا

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃
من تو دوران شیردهی ام دو ماه عمل صفرا هم کردم دومین پریودم ۴ فروردین بود وحشتناک شدید با مفنامیک کم ...

تنبلی رو پیش دکتر زنان برو رفع کن که پیشرفت نکنه 

میخای دکتر زنان شماره شو بدم مشورت کن دارو بگیر

یماه و چند روزه ک گرفتارم دکتر گفته بزنم منم میترسم اونم گف بزن ببینیم چی میشه تو شیردهی دچار لکه ب ...

والا من همیشه قبل پریود لکه بینی دارم درمان اونو پیدا نکردم هنوز ولی قبلا که مشکل شما رو داشتم زرده تخم مرغ محلی رو خام با شیر قاطی کردمخوردم خوب شدم شما هم امتحان کن مفنامیک اسید هم عالیه

تنبلی رو پیش دکتر زنان برو رفع کن که پیشرفت نکنه  میخای دکتر زنان شماره شو بدم مشورت کن دارو ب ...

هم حضوری رفتم هم انلاین

یکیش ک اصلا توجهی ب لک بینی نداره معاینه هم کرد میگه موردی نیس گف بزار پریود شی روکین بخور خب منم الان از پریودم گذشته و خدا مید ونه کی میشم

یکیشم گف امپول کا بزن از هورمونی تو پریودی برو

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃
دکتر تجویزکرده برام ولی منم میترسم بزنم موندم بخدا

پستت و اشتباه متوجه شدم پاک کردم . خب اگر دکتر داده دیگه مشکلی نیست . اگه خیلی واجب نیس نزن خب.

بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره 😔😔
والا من همیشه قبل پریود لکه بینی دارم درمان اونو پیدا نکردم هنوز ولی قبلا که مشکل شما رو داشتم زرده ...

مفنامیک دو ورق خوردم فایده نداره

اون تخم مرغه بوی بد نمیده ؟ حال ادمو بد نکنه بی فایده شه؟

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃