2737
2739
عنوان

اقدام به بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 402685 بازدید | 32389 پست
ممنون عزیزم  امیدوارم خودت هم هذچ زودتر خبر خوشحالیش رو بشنوی

قربونت برم ممنون ♥️

اول همه منتظرا بعدم من

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پرستو رحمانزاده.تهران.کجایی اخه تو گمت کردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من امروز موعدمه یعنی پریود میشم؟کلی هیجان دارم🌈

ایشالا نینی داری بیبی میزدی امروز خب

من بین 11م تا 14م موعدمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاید امروز ظهر رفتم آزمایش، خدا رو شکر شب میرسن مهمونام، فقط خدا کنه مادرشوهرم نیاد به همه چی گیر می ...

حالا حرص نخور عزیزم برات خوب نیس😁

کار خودتو بکن سریع برو ازمایش ب شوهرت بگو بره جوابشو بگیره اگه خودت نتونستی بری 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
همسرم نیس فعلا نمیتونم تست بیگیرم خودمم کلی هیجان دارم

ایشالا پری نمیاد و تست میذاری مارم بیخبرنذار🙂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم منم هم سن تو ام و تا حالا خدا برامون نخواسته بچه...8ماه اقدامم نگران سنمم.. یکی همسنم میبینم د ...

اخی عزیزمممم.اره با سن کم خیلی استرس دارن جای ما باشن چ میکنن امروز از دکتر برگشتم اوضاع خیلی وخیم تر از اونی بود ک فکر میکردم.آندومتریوز شدید دارم.چسبندگی شدید رحم و تخمدان ب روده.شکا مشکلت چیه

همه ما اینجا دنبال همدردامون میگردیم! کسایی ک درد مارو تجربه کردن....
2740

سلام خانما. انشاالله به حق جواد الائمه  هیچ زنی در انتظار مادر شدن نباشه

اینجا کسی هست به من یاد بده چجور هفته بارداری رو به ماه حساب کنیم؟ 

اگر شراب خوری جرعه‌ای فشان بر خاک... از آن گناه که نفعی رسد به غیر چه باک 💖برای خیلیا میتونم بمیرم ولی تنها کسی که میتونم به خاطرش زنده بمونم تویی دخترم 💖
چند سالته عزیزم ؟

35😢

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
اخی عزیزمممم.اره با سن کم خیلی استرس دارن جای ما باشن چ میکنن امروز از دکتر برگشتم اوضاع خیلی وخیم ت ...

الهی...عزیزم با چه آزمایشاتی فهمیدی این مشکلاتی که گفتی و داری؟ سونو؟ 

من ظاهرا آزمایشات اولیم و سونو هام اکی بود... حالا برای من و همسرم باز آزمایشاتی نوشتن بریم انجام بدیم ببینیم مشکل از کجاست... میترسم ذخیره تخمدان کم باشه

... یه سری آزمایش هورمونی انجام دادم باید برم دکتر که کلا انگیزم از دست دادم چند روزیم هست که فولیک و ویتامینامو نمیخورم... 

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
دکتر قرص داد خوردم ولی فکر کنم یه پماد هم باید بگیرم الان شوهرم یکم سرماخورده منم قراره دوهفته بعد ...

اره حتما بگیر پماد موثره

من کورتاژ که شدم قبلا بعدش عفونت قارچی گرفتم با همین فلوکونازول و پماد خوب شدم،شرت اصلا نپوشیدم،خودمو هم خوب خشک میکردم با سشوار

فک نمیکنم یه سرماخوردگی ساده تاثیر بزاره میگفتن مثلا کرونا و انفولانزا خیلی اثر میذاره رو تعدادو کیفیت اسپرم

نمیدونم بازم چون برات جنسیت مهمه ادم نمیتونه نظر بده😘

الهی...عزیزم با چه آزمایشاتی فهمیدی این مشکلاتی که گفتی و داری؟ سونو؟  من ظاهرا آزمایشات اولیم ...

من با سونوهای معمولی نشون نمیداد.کالر داپلر رفتم سونوی رنگی.همون سونو واژیناله ک بررسی دقیق تر میکنه.ازمایش هورمون و ذخیره تخمدانم دادم ک باید ببرم دکتر همه رو ببینه.

من با سونوهای معمولی نشون نمیداد.کالر داپلر رفتم سونوی رنگی.همون سونو واژیناله ک بررسی دقیق تر میکنه ...

عزیزم خیلی درد داره؟من کلا از این مدل کارها هراس دارم حتی از معاینه...به شدت وحشت دارم... خدا کنه قبل اینکارا بچه دار شم... 

عزیزم خیلی درد داره؟من کلا از این مدل کارها هراس دارم حتی از معاینه...به شدت وحشت دارم... خدا کنه قب ...

سونو واژینال تا حالا نشدی؟من کلا موقع معاینه قفل میکنن بذدکتر گفتم اونم دستگاهو اروم داخل کرد البته من چون چسبندگی و کیست داستم بکم درد داشتم اونم کلا شاید ی دقیقه سد اونایی ک چسبندگی ندارن مشکلی نیس درد ندارن

2706