2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

در ارتباط با مادر اینجوری صحبت نکن فرداها بچه های خودتم در موردت اینجور میگن

به جان خودم من هیچ وقت بین بچه هامو بهم نمیزنم ودلشونو نمیشکنم    

بچه هام بزرگن شاید هم سن تو شایدم بزرگتر وخودشون عاقلن وخوب واز بد تشخیص میدن  

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
از چشات مطمانم🤪

چند شب نخوابیدم شاید بخاطر اونه 😂

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
😁😁😁😁😁حالا فعلا یکیشو بگو 

مال مامانمه 

رفته بودیم مسافرت زدیم بغل بره توالت 

کارش تموم شد اومد ، اشتباهی سوار ماشین جلویی شد 

آخه کپ ماشین ما بود 

حالا بابام قبلش هرچی بوق و چراغ میزد متوجه بشه نمیشد😂

انتظار یعنی مرگ کِشدار ! 
هر چی باشه مادر  اینجور نگو لطفا🌹 خانواده نعمتی بی تکرارن

معلومه خانواده مهربونی داری خدا براهم نگهتون داره  

عزیز دلم همه جا خوب وبد وجود داره  خدایی نکرده نمیگم مادرم بده اما این قهر لازمه شاید یکم به خودش بیاد 

من توشهر غریبم حدود3ساعت باهاش فاصله دارم انتظارم اینه که وقتی میرم بهش سر میزنم بی حرمتی نکنه   و بدی خواهرو برادرامو نگه حتی اگه بد باشن  طعنه خانواده شوهرو بهم نزنه هر چند انتخاب خودشونه به بچه هام تیکه نندازه (در کل مارا از خودش نرونه )

معلومه خانواده مهربونی داری خدا براهم نگهتون داره   عزیز دلم همه جا خوب وبد وجود داره  خد ...

حق میدم بهت آجی عزیزم

اما هرچی باشه مادر دیگه اخلاقش اینه فک کنید مثلا ۷۰ سالشه

شما میخواین این اخلاقشو با قهر درست کنی

بخدا با مهربونی و تذکر بهتر متوجه میشه تا قهر

2706