2733
2734
معلومه خانواده مهربونی داری خدا براهم نگهتون داره   عزیز دلم همه جا خوب وبد وجود داره  خد ...

ممنون از دعای خیرت عزیزمهربونم❤

بحق این ایام عزیز ان شاالله مشکلتون حل شه و دلتون شاد شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

معلومه خانواده مهربونی داری خدا براهم نگهتون داره   عزیز دلم همه جا خوب وبد وجود داره  خد ...

قهر باعث میشه کینه ب دل بگیرید

سنشون ک میره بالاتر اخلاقشون عوض میشه

مقصر خودشون نیستن

اگه نمیگفتی ۳ ساعت و بیشتر میگفتی میگفتم صد در صد دوست منی

خدا همیشه همراه ما هست  
قهر باعث میشه کینه ب دل بگیرید سنشون ک میره بالاتر اخلاقشون عوض میشه مقصر خودشون نیستن

عزیزم قربون قلب مهربونت برم 

گاهی لازمه الان43 سالمه هیچ وقت بهشون بی حرمتی نکردم  همیشه نازشو کشیدم هرکاری از دستم برمیومد براش انجام دادم  خواهرا وبرادرام گفتن چند وقت باهاش سرسنگین باش شاید یه کم به خودش بیاد (هرچند خودم بیشتر اذیت میشم ) 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
اگه نمیگفتی ۳ ساعت و بیشتر میگفتی میگفتم صد در صد دوست منی

🌹🌹🌹🌹🌹

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔

رفتم براسزارین اینقدر هول بودم از متخصص بیهوشی پرسیدم ببخشید زایمان طبیعی دردش بیشتره یا سزارین گفت شرمنده خانم تا حالا زایمان نکردم متخصص یه آقا میانسال بود کلا تو افق محو شدم از خجالت 

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 
رفتم براسزارین اینقدر هول بودم از متخصص بیهوشی پرسیدم ببخشید زایمان طبیعی دردش بیشتره یا سزارین گفت ...

من رفتم زایمان کیسه آبم‌پاره شده بود دهانه رحم ۷ سانت باز علنا بچه داشت میومد یهو دیدم یه ترازو کنار دیواره پاشدم رفتم ببینم چند کیلو هستم😑واقعا نمیدونم چه فکری کردم کلا آدم ریلکسی هستم خلاه که دکتر سالن داد میزد خانم بگیر بخواب الان بچه ات بدنیا میاد پرستارا که هنگ‌کرده بودن