2733
2739
عنوان

جواب این بیشعور رو چی بدم

435 بازدید | 22 پست

از یکی درخواست مشاور تحصیلی کردم بعد گفت چقدر میتونی هزینه کنی بهش گفتم فلان قیمت 

بعد گفت کتاب تست خریدی منم گفتم برای دوستام قرض گرفتم و یه چند تا کتابم دانلود کردم راستشو گفتم 

حالا برگشته به من میگه خانم فلانی مشکل مالی داری ‍؟

خیلی بهم بر خورد

چيز بدي نگفته خب سوال كردن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

بگو   از جیب هزینه نکنم مشکل مالی دارم ینی؟ چه پرتوقع شدن مردم🤔

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓

خب مشاور تحصیلی باید در جریان شرایط زندگی دانش اموزش باشه! ممکنه یکی نداشته باشه بخواد خودش کتاب بده بهشیا که مثلا راهنمایی هاش در حد کتاب های کامل ضروری باشه ولی یکی که دستش بازتره کتاب‌های گرون تر یا کمتر ضروری رو هم بگه بگیره

بگو میخوام مناسب باشه قیمتش

معلم دینی فقط اونجاش که توی جواب دادن به سوالا گیر میکرد و میگفت بچها عقل آدمی قادر به درک بعضی چیز‌ ها نیست🤣😁من‌وقتی فیلم دوبله میبینم احساس میکنم یه اتفاقایی داره به زبون اصلی میفته که نمیخوان به من بگن🫤😐‏من : *به پوست خود ميرسد، روتين پوستي انجام ميدهد، كمتر چربي ميخورد.*پريود : *wait a minute bitch.*🥲
2706