2733
2734
عنوان

گچ پامو باز کردم خیلی درد میکنه😣😥

1207 بازدید | 17 پست

سلام بعد یک ماه باز کردم پامو میزارم رو زمین خیییلی درد میکنه امکان داره جوش نخورده باشه😭

نمیتونم باهاش راه برم دیشب باز کردم.انگار تازه شکسته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حتما دکتر مراجعه کن

زندای من چند سال پیش پاش شکست و گچ و باز کردن پاش بد جوش خورد الان نمیتونه راه بره

۹ ماه تو آب🌊بودیم…بعدش تو هواییم☁️…بعد میمیریم و میریم تو خاک⚰️… خو تابلوعه بعدش آتیشه🔥دیگه 😐👐🏻               خدایا دستمال🧻که هیچی….کل زندگی من زیر درخت آلبالو🍒گم شده….
من وقتی باز کردم اتفاقا راه میرفتم و اینطوری درد نداشت مگه عکس نگرفتی ازش که ببینن جوش خورده یا نه؟

البته من ۶ هفته توی گچ بود ... سر ۳،۴ هفته عکس گرفتم دکتر بازش نکرد و گفت باید بمونه بازم

ولی کلا عضلات پا ضعیف میشه، یه کم ضعف و درد طبیعیه ولی نه اینکه کلا نتونی راه بری....

2740
حتما دکتر مراجعه کن زندای من چند سال پیش پاش شکست و گچ و باز کردن پاش بد جوش خورد الان نمیتونه راه ...

آره مخصوصا برای خانمها خیلی مهمه.... من اونموقع بچه نداشتم

همش میگفتن باید درست جوش بخوره، وگرنه بخوای باردار بشی و وزنت بره بالا، مشکل ساز میشه

😢 چرا بد بسته بودن براش

ن بازش کرد گچ و دیگه دکتر نرفت بد جوش خورد شما برو دکتر محض احتیاط ی عکسم بگیر که دیگه خیالت راحت باشه

۹ ماه تو آب🌊بودیم…بعدش تو هواییم☁️…بعد میمیریم و میریم تو خاک⚰️… خو تابلوعه بعدش آتیشه🔥دیگه 😐👐🏻               خدایا دستمال🧻که هیچی….کل زندگی من زیر درخت آلبالو🍒گم شده….
من وقتی باز کردم اتفاقا راه میرفتم و اینطوری درد نداشت مگه عکس نگرفتی ازش که ببینن جوش خورده یا نه؟

۲هفته موند عکس گرفتم گف هنوز نگرفته ۲هفته دیگه باز کن

۲هفته موند عکس گرفتم گف هنوز نگرفته ۲هفته دیگه باز کن

خوب دوباره باید عکس میگرفتی 

الانم بهش فشار نیار دیگه، برو عکس بگیر و اگر جوش نخورده بود دوباره گچ بگیر‌‌‌... الان یه سختی داره ولی درست بشه بهتره

وگرنه تا آخر عمر درگیرش میشی خدای نکرده

2706