2733
2734

سالها بود قصد مهاجرت داشتند..ولی خوب شرایطش سخته ..به کسی هم اعتماد نمیکرد..دفترهای مهاجرتی..از دوستای دانشگاهم هست..من یه شرکت مهاجرتی میشناسم که دفتر اصلی شون توی دبی هست و نماینده در ایران دارن و بسیار با انصاف هستند و کلی پرونده موفق دارند..دوستم پذیرش گرفت از دانشگاه و تونست به آرزوش برسه..انشالا همه به آرزوهاشون برسن

به امید خدا من به هدفم میرسم

بسلامتی

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الان یسری میان میگن کدوم شرکت بعدشماآدرس میدید🤔

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
2740
عزیزم من ۹ ساله اینجا عضوم..نیاز به تبلیغ نیست🥰

اخه همین متنو واسه تاپیک دختر عمم مهاجرت کرد چن ماه پیشم استفاده کردی. تبلیغ هم چیز بدی نیس عضویت به مدت طولانی بودن هم دلیل نمیشه تبلیغ نکنی کاربری خودته اختیار داری

قشنگیش به همینه خدا بهت نمیگه یهو غافلگیرت میکنه ...
اخه همین متنو واسه تاپیک دختر عمم مهاجرت کرد چن ماه پیشم استفاده کردی. تبلیغ هم چیز بدی نیس عضویت به ...

اتفاقا دختر عمم هم از همین طریق مهاجرت کرد..الان شما مشکلت چیه؟😄😄

به امید خدا من به هدفم میرسم
هر کسی بخواد حتما بهش معرفی میکنم ..چرا که..شاید کسی واقعا قصد مهاجرت داره

سلام ممنوع شده دیگه و دسترسیتون هم بسته میشه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2706