2752
2734

سلام.فکرکنین طبقه بالای خانواده شوهرین.شوهرتون بیشتر روزو سرکاره و شب ساعت11 میاد تا وقتی که بخوابین یکی دوبار میره پایین به بهونه سر زدن و شمارو تنها میذاره.هرچقدرم با ناراحتی.محبت و هر راه دیگه ایی بهش میگین شمارو تنها نذاره فایده نداره.درصورتی که صبحونه رو همونجا میخوره و میشع گفت غیر از سرزدن روزی یک ساعت دیگه هم اونجاست.

مادرشوهرتون یه ادم خیلی فضول که بیش از حد دخالت میکنه تو زندگیتون و به پسرتون میگه چیکارکنه و چیکارنکنه....

من خیلی ناامید شدم همه راهیو امتحان کردم هیچی درست نمیشه😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

https://www.ninisite.com/discussion/topic/8566997/ختم-قران-تا-اخرماه-رمضان-نفری-۱-جز

لطفا به تاپیکم سر بزنید 🥺

ماه پیشونی 🌚✨                                                           چقدر مشغولم از من یک منِ بهتر به بار آید 🍃📚

تنهاراهش جداشدنته(خونت) عزیزم

منم همین مشکلودارم بااین تفاوت ک شوهرم زیادرو نمیده ب مامانش اماعفریته اییه دومی نداره

"میخندَم بِه جَهانی کِه غَمش رٰا بِه رُخ مٰا میکِشَد!:)"
هر وقت رفت پایین تو هم برو. تا دیگه نتونن غیبت کنن

وقتی میرم اصلا بهم خوش نمیگذره.مادرشوهرم کاراشو میندازه گردن من.مثلا ظرفای ناهارش که مونده رو میده من بشورم یا چایی واسع همشون ببرم