2733
2739
عنوان

ازدست کارهای مادر شوهرم

825 بازدید | 69 پست

ماطبقه بالاست زندگی میکنیم وقتی خونه نبودم شوهرم یکی از ماهی تابه هامو برده پایین مادر شوهر جان هم با سیم ظرفشویی  و وایتکس شستشو حالا سرامیک روش لکه لکه بلند شده 

ناراحتی ام فقط به خاطر ماهی تابه نیس بیشتر ناراحتم که وقتی گفتم وای مادر اینا رو که با سیم نمی شورن هم خودش هم شوهرم هم اون یکی پسر ش بهشون برخورد  آخه کی این طرفا رو با سیم  وایتکس می سوزه بعد مادر شوهرم میگه توش سیاه بود برات سفیدش کردم 

کلا رنگ توش قهوه ای بود از اولش که خریدم

اگه پسرای خرش طرفداری شو نمی‌کردم اینقدر برام مهم نبود حالا گفتم حداقل اینجا با یکی درد و دل کنم 

خدا خودش گفته:بعد از هر سختی گشایشی هست دوستای گل من همیشه امیدوار باشید خدا بد قولی نمیکنه

ذاتش خرابه خدا لعنتش کنه

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

کاریه که شده حرص نخور 

فردا خیلی اتفاقی دست همسرت رو بگیر و اتفاقی تر از جلو لوازم خانگی رد شو و برید یه دونه تابه بخرید که متوجه شه اولا ظرف رونمیدن دست کسی ،دوما اینطورنمیشورنش ،غر و ناراحتی هم نیا 

یکم که خرج کنه واز قیمتا مطلع شه خودبه خود براش تفهمیم میشه 

مادرشوهرت مال عهد سمندر میرزاست که نمیدونه این ظرفا رو نباید باسیم شست 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

حق داری ناراحت بشی، اون خانم هم بخیال خودش خواسته یا کمک کنه بهت یا به دیگران نشون بده که شما ظرفات کثیفو سیاهه و ایشون تمیز و سفیدش کرده،غافل از اینکه رنگش اساساً قهوه ای بوده.  از نیّت واقعیش خبر ندارم . ولی در هر صورت من هم جای شما بودم از این موضوع ناراحت میشدم. خصوصاً که حق بجانب رفتار کرده. میتونست بگه عزیزم قصد بدی نداشتم. نمیدونستم رنگش همینه. متاسفم. اگر بخوای میتونم یک ماهیتابه مثل این برات بخرم. 

کاریه که شده حرص نخور  فردا خیلی اتفاقی دست همسرت رو بگیر و اتفاقی تر از جلو لوازم خانگی رد شو ...

باریکلا

اون لحـظه که آدما باهات کاری میکنن که حالت از سادگـیت بهم میخوره دقیقا همون لحظـه یه آدم دیـگهٔ میشی !ببین من بدترین آدم روی زمین هم که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربط داشته باشه😏🤞آقایون نامحترم برید به همون خوار و مادرتون درخواست دوستی بدین😡

ی مهمون اومد خونم همینطور کرد 😂 من تا اومدم تو آشپزخونه کار از کار گذشته بود

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️