2737
2734

دختر خواهر شوهرم گفت تلگرامم بالا نمیاد میتونک با اکانت تو وصل شم ؟؟ منم گفتم عب نداره !!!چاره ای نداشتم گفتم خواهرشوهرم ناراحت میشه و اینکه واقعا موضوع مهمی نبود ک اجازه ندم 

حالا اومدم وصل شدم ب تلگرامم هرچی اصلاعات تو این چندسال داشتم همشووووون پریده 😭😭چندتا کلاس چند میلیونی خریده بودم ک فیلماشون توی تلگرامم بود همه اونا پریده خیییلی اعصابم خرده تروقران اگه کسی میدونه چطور میتونم برشون گردونم کمکم کنه خیلی برام مهمن😭😭😭

خدایا میدونم به این زودیا یه نی نی خوشگل بهم بدی بشه همدم پسرم 🥹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چطور میتونه پریده باشه 😐

نمیدونم واقعا اصا میخاستم وارد تلگرام شم وارد نمیشدم تا دوباره کد برام اومد اصا نمیدونم چی کرده

2738
پاکشون کرده یعنی؟ 

میگم هیچی مثل روز اولی ک تلگرام وصل میکنی اونطوری بود نمیتونستم وارد شم تا کد برام اومد زدمش وصل شدم دیدم هیییییچی توش نیست

شاید شماره اونه که هیچی نیست چک کن شماره زو 

شماره خودمو زدم برای گوشی خودم کد اومد اصا نمیتونستم وارد شم مثل اینکه کلا تلگراممو پاک کرده باشه

ببین وقتی وارد شدی پریده بود همه چی؟  یا نه بعد اینکه گوشیو دادی اون؟

گوشیم دست خودم بود بهم پیام داد زن دایی من از اکانتت خارج شدم برو نگاه کن ببینم هستم یا نه وقتی خواستم وارد شم اصلا نتونستم وارد شم تا کد تایید و این جیزا برام اومد

2706