2737
2734
عنوان

چجوری از کسی که تهدیدم میکنه جداشم

117 بازدید | 16 پست

ببخشید یکم طولانیه

من ۴ ساله با یکی دوستم دوسال اول همه چی اوکی بود فازمون ازدواج بود خیلی قشنگ بود رابطمون ،ولی به خاطر مخالفت خونواده ها و داستانایی که پیش اومد قرار شد جدا شیم و قضیه ازدواج کنسل شد،

انقد دوسش داشتم که گفتم بیا یواشکی باهم رابطمونو ادامه بدیم مهم نیس تهش چی میشه...

ولی از همون موقع پنهان کاریاش و خیانتاش شروع شد البته من اون موقع نفهمیده بودم که داره زیرابی میره فقط رفتارش بامن سرد شده بود،گذشت تا اینکه خواست بره سربازی دوباره صمیمی شدیم باهم رفت اموزشی اومد دوباره سرد بودناش شروع شد یه روز گفتم کات کنیم نذاشت ،

رابطمون هی بالا پایین داشت یه روز خیلی باهم اوکی بودیم یه روز سرد بودیم چندبار خواستم کات  کنم اوایل گریه میکرد و احساساتیم میکرد دلم نمیومد برم..ولی بعد یه مدت تهدید میکرد اگه میخوای بری منم میام در خونتون ابروتو میبرم،حتی یبار داشت اینکارو میکرد اومد دم در خونه انقد التماس کردم که ابروریزی نکنه رفت بالاخره 

تا اینکه یبار پیج اینستای یواشکی شو پیدا کردم و بعد اون خیلییی بهش بی اعتماد شدم بازم نذاشت برم خیلی بدتر شده بودیم باهم 

تاااا بعد عید که یهو عوض شد و اومد گفت میخوام مثل قبل شیم اوکی شیم باهم و اینا بعد از سوالا و شکای من بالاخره اعتراف کرد که اون چند ماه داشته بهم خیانت میکرده ،کلا بعد از اینکه ازدواجمون کنسل شده هی خیانت کرده قبلا مجازی بوده ولی این اخریا بیرون میرفتن و اینا...از اینکه صادقانه همه چیو بهم گفت و تلاش میکرد جبران کنه خیلی خوشم اومد گفتم یه فرصت دیگه بهش بدم،اما الان دوباره داره فاصله میگیره و رفتارای مشکوک داره دیگه حوصله ندارم ازش توضیح بخوام واقعا خسته شدم،از طرفی نمیدونم باید چجوری کات کنم که تهدید نکنه ،هم ادرس خونمونو داره هم شماره مامان بابامو 

توروخدا بگین چجوری خلاص شم از دستش😔

به بابا و مامانت بگو

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول این ک این پسر برات شوهر خوب نمیشه تعادل روانی نداره

دوما این ک بعید میدونم کاری بکنه چون برای خودشم بد میشه

سوم این ک مخض احنیاط اگر با مادرت یا خواهر بزرکترت راحتی بشون یه اعتراف کوچیکی بکن تا هواتو داشته باشن

خدایا بابت همه نعمتات ازت ممنونم❤️
2731
اول این ک این پسر برات شوهر خوب نمیشه تعادل روانی نداره دوما این ک بعید میدونم کاری بکنه چون برای خ ...

این یهو قاطی میکنه به هیچی فکر نمیکنه دیگه خیلی عصبیه سادیسمیه،نه خواهر که ندارم به مامانم چی بگم اخه خیلی داستان میشه

کاری ازشون برمیاد؟

بله. وقتی اونا بدونن دیگه پسره نمیتونه تهدیدت کنه. بیاد چیزی بگه بابات میدونه 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2738
بله. وقتی اونا بدونن دیگه پسره نمیتونه تهدیدت کنه. بیاد چیزی بگه بابات میدونه 

این حرفش فقط این نیس میگه ابرو ریزی میکنم داد و بیداد و اینامیگه یه کاری میکنم کلا از اون محله برید

به مامانت سر بسته بگو،بگو تهدیدم میکنه،ازونورم به پسره بگو پدر مادرم بفهمم اذیتم می‌کنی روزگار تو سیاه میکنن بعدم بلاک کن تمام

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
به مامانت سر بسته بگو،بگو تهدیدم میکنه،ازونورم به پسره بگو پدر مادرم بفهمم اذیتم می‌کنی روزگار تو سی ...

اینجوری بگم بدتر لج نمیکنه؟خیلی بچه پروئه

اینجوری بگم بدتر لج نمیکنه؟خیلی بچه پروئه

اگه مامانت در جریان باشه هیچ غلطی نمیتونه بکنه،شماره پدر مادرشو نداری؟

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

[QUOTE=235360392]این یهو قاطی میکنه به هیچی فکر نمیکنه دیگه خیلی عصبیه سادیسمیه،نه خواهر که ندارم به مامانم چی بگم اخ ...[/QUOTEسلام سرکار خانم..بهترین روش اینکه اجازه ندین از این نقطه ضعفی که ازتون داره بعنوان سلاح ازش برای کنترل رفتارتون سواستفاده کنه بهش بگید من با خانواده ام صحبت کردم و گفتن تا زمانی که ایشون در خانه نیامده کاری نمیشه کرد اما اگر زمانی اینکار رو انجام داد از طریق قانونی بجرم تهدید ..مذاحمت ..سواستفاده از حفظ ابرو از طریق قانونی شکایت می‌کنیم و خدانکهدار .و دیگه به هیچ عنوان حتی پیام تهدید محبت هر پیامی با هر عنوانی رو ازش جواب ندین.

2706