2752
2734
عنوان

خیلی ناراحت شدم ازش اخه....😔

952 بازدید | 26 پست

سلام.شوهرم قبلا عکس دونفره امونو میذاشت والپیپر گوشیش.چندوقت بود هی پاک میکرد و من میذاشتم امروز بهش گفتم میخوام بذارم میگفت نه نذار یکی میبینه دوس ندارم! سرکار صفحش روشن میشه بقیع میبینن یا بهم میخندن میگن زن ذلیل.گوشیشو ازم گرفت.منم قهرم کردم رفتم تو اتاق اونم رفت سرکارش😔خیلی دلم گرفته....دوسم نداره انگار

ملاک دوست داشتن عکس والپیپر نیس

مردم به ارزوهاشون جامه ی عمل می پوشونن ،من حـتــی نتــونـستـم یه شورت پاش کنمـ🖤 از لحاظ روحــے احتیاج دارم بعضی فامیلارو انفـامیل کنم.**دیگه تو سن کم انقدر خراب نباشید بخدا دنیا اونقدراهم کوتاه نیس!!!!**کاش دلیل چت نکــردنت با من ڣـڶج شدنت باشه(:**   +دلم واست تنگ شده میخوام برگردیم به اون روزا                       - اون روزا دیگه شب شده؛/شبت بخیر عزیزم):                           دانلود یکی که این روزا جــــام زندگـــی کنه💻..یه سری از تاپیکام درمورد دخترخالمه که قبلا راجبش توضیح دادم💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چند سالته؟😶

لطفاً امضای من رو نخون.................................. مگه با تو نیستم عزیزم؟؟؟...................................... کجا میری داداچ؟😒............................................. تو که تا اینجا مصرانه اومدی یه صلوات واسه پولدار شدن همه بفرست مرسی🥺😂❤️ وسط چت میگی بیا بغلم اونم میگه اومدمممممم. ساقیتون حلال خوره😐😂 میگه شخصیت منو از حرف زدم قضاوت نکن... پس چیکار کنم کثافت؟؟؟ از رو شورتت بشناسمت؟  تویی که داری امضامو میخونی، امیدوارم آرزویی که تو دلته برآورده بشه...✨
خب راس میگه توام دکش کن اینجوری بهتره

اخه تغییر کرده.حس میکنم مادرشوهرم بهش گفته و خجالت میکشه بذاره.منم واسه رو کم کنی مادرشوهرم همش میذاشتم خودش پاک میکرد.یه بار دید یه پوزخند زد واسه منو شوهرم