2737
2739
عنوان

مبل فیلون!!

17037 بازدید | 45 پست
سلام
2 روز پیش مبل فیلون انتخاب کردیم بالاخره با غذا خوری 12 نفره و مبل 8 نفره شد 16.500
اما از دیروز پشیمون شدم همش می گم نمی ارزه این همه !!!نمی دونم زنگ بزنم فسخش کنم ؟ کسی مبل فیلون داشته؟ راضی بوده . یکی از دلایل دل چرکینیم اینه که فقط به کاناپه 2 نفره داره !
برای ما این مدلیه نظرتون چیه ؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پس شما هم دلاوران بودین . چه مدلی گرفتی و چند؟ تنوع دلاوران زیاد بود اما نمی دونم چرا پشیمون شدم احساس می ککنم قیمتش الکی گرونه مدلای فیلون دیدی چه ساده است دیگه مامی جان؟ مدلشو گذاشتم دیدی؟راستی مبلهات هم مبارک باشه
2738
چوب سفید و پارچه قهوه ای. دلاوران رو گشتیم ولی مبل جون دار و شیک باید تو همین قیمت ها هزینه می کردیم . مبلهای 10 تومنی دوخت هاش تمیز نبود بعد دنبال راحتی هم نبودم چون راحتی ها قیمت هاش پایین تره
خیلی گشنگه مبارک باشه
₪خداااایاشکرت به خاطرمعجزه ای که بهم بخشیدی امام رضاممنونم ازضمانتت ان شاالله روزی بشه که همه منتظرامامان شده باشن ااالهی امین₪ ¤¤خاله هابرای سلامتی نی نی خودموخودت صلوااااااااات¤¤
البته 2 تا دیگه میزبان داره بدون دسته هست و تمام گلدار کوسنهاش هم یه طرفش ساده اسبا 2 تا میزبانها میشه 9 نفره
میزش رو نگرفتم چون مربع خیلی بزرگ بود برام جاگیر بود بعدا خودم یه میز جمع وجور بگیرم
2706