2733
2734
عنوان

نگار جواهریان و رامبد جوان (عکس)

| مشاهده متن کامل بحث + 8232 بازدید | 54 پست
اسما جون میگن طلاقش داده
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مری

دقیقا منم
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
2728
به طاهر نیست مثلا نفیسه روشن چادری بود ولی الان مانتویی و کلی آرایش
2740
آرزو نگار خودشو زود جا میکنه تو دل برو هست
از رامبد متنفرم
دوستای گلم به کانال خوش اومدید.کانال متعلق به فروشگاه مرزی هست که بعد یه استراحت دوباره لینک رو فعال کردم💕👕👗👚🌷🌷🌹🌹🌹. اینستاگرام من Instagram.com/Turkishcollection1 ارتباط خصوصی با من @mohighj
چرا ؟ بازیش خوبه من دوست دارم بازیشو
چرا اینقدر پشتک زدن تو عکسا؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

رامبد جوان در گفت‌وگو با مجری یک برنامه رادیویی گفت: کودکی را نباید ندیده گرفت.کودکی اگر حفظ شود آدمی همیشه احساس خوشبختی می کند. من هم بعضی وقت ها از دستم در می رود و به کودک درونم توجه نمی کنم.الان کودک درونم حالش خوب است. قایم شده و در حال بستنی خوردن است.
جوان در مورد انتخاب نامش از سوی خانواده گفت:رامبد بچه دوم و بچه آخر خانواده است.خواهرم پوپک هفت و نیم سال از من بزرگتر است. رامبد یعنی فرشته صلح و آرامش،این اسم انتخاب خواهرم بود.
وی در مورد ازدواج خود با سحر دولتشاهی گفت: آدم‌ها وقتی می خواهند ازدواج کنند مهم این است که اول کلیدش در کله شان بخورد که فکر می کنم باید ازدواج کنم. این کلید در ذهنم در 36 سالگی خورده بود. اتفاقی که در نتیجه این کلید خوردن می افتد این است که آدم متوجه خوبی‌های یک آدم دیگر می شود.اولین بار سحر را در یک تئاتر دیدم. سحر چند سال در گروه تئاتر پسیانی کار می کرد و از آنجایی که با پسیانی و خانواده پسیانی دوست بودم، در نتیجه آنجا به واسطه آنها سحر را دیدم.

جوان در مورد اهدای هدایای عجیب و غریب خود به اطرافیان،همچنین اهدای موتور سیکلت به همسرش در سال گذشته گفت:امسال برای روز زن، به همسرم کادو هیچی ندادم. این هم یک ویژگی و کار دیگری انجام دادن است. ساختار شکنی کردم. این بار هدیه ندادم و اصلا هم کار بدی نکردم. بی خودی سعی نکنید عذاب وجدان برایم ایجاد کنید؛ هیچ کاری نکردم فقط تبریک گفتم!