2733
2739

سلام دختر من یازده ماهه است دختر خواهر شوهرم دو سال ونیم نسبت به دختر من خیلی حسوده هر چی اسباب بازی دست دختر من باشه می‌گیره ر کار می‌کنم به مامانش میگه اونم انجام بده مثلا غذا میدم به بچه آن انتظار داره برارم دهن اون با همون قاشق اگرم ندم کریه می‌کنه و قهر میکنه رو پام میزارم سریع به مامانش میگه منو رو‌ پات برگزار بغل میکنم سریع میگه بغل کننامانش هم همه آش نازشو میخره تازگی ها باد گرفته دختر منو می‌زنه نمی‌دونم چطوری باید رفتار کنم البته من اصلا بهش توجه نمیکنم وای کلا نمیخوام رو‌دخترم تاثیر بد براره لطفا راهنمایی کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چع دختره عفریته ایه،، اصلا بچه خوبی نیست.. فکر کنم انتظار این حرفا رو الان بشنوی.... دوست عزیز ۲ سال و نیمشه،، و حسادت طبیعیه تو این سن. بالغ شو لطفا... برای اینکه از حسادتش کم کنی لازمه که بهش توجه کنی. اون بچه فقط توجه میخواد

توجه توجه ۱۲ شب به بعد از من نظر نخواید.  در طول روز خوبم. اگه تو سایت باشم با حوصله به تاپیکا جواب میدم    ... شبا تمایل شدید به انتقادهای تند و صریح دارم    
2728

این اسمش حسادت نیست

هنوز دو سال و نیمشه  و نزدیک سن لجبازی و استقلال طلبیشه،پس کاراش طبیعیه

سعی کن زیاد باهاشون رفت و آمد نکنی

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2738

در مورد حسادتش که حب خیلی طبیعیه بعدش هنوز ۲ سالشه طفلک اما در مورد زدنش دفعه دیگه که زد جلوی مامانش بهش بگو کار بدی کردی دیگه نکنی که به دایی میگم

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 
اول اگر بچه شما این سن بود و بچه خواهر شوهرت کوچیک همین رفتارها رو دختر شما داشت کاملا طبیعیه این سن ...

بچه خواهر من همین سنه ولی اصلا حسادت نداره دیگه این از حس مالکیت نسبت به وسایلش گذشته 

من مادرم به بچه هام حسودی میکنه 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
2706