2777
2789
عنوان

موهامو کوتاه کردم + عکس

674 بازدید | 46 پست

یکم پشیمونم بچه ها موهام تا روی باسنم بود و هفت هشت ماه دیگه عروسیمه

به نظرتون تا اونموقع اونقدری بلند میشه که شنیون قشنگ دربیاد؟😢

زود میزارم و برمیدارم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم موهام تا باسنم بود،باب کوتاه کردم

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

منک پارسال کوتاهه کوتاه کردم امسال میخوام بلند کنم چرا همتون دارین کوتاه می کنین

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
چی میشه که یهو موی به اون بلندی رو انقد کوتاه میکنید؟ 

اولین باره که کوتاه کردم،همش با کش اون بالا اویزون بود،خیلی خوشگل شده،سنم هم کمتر نشون میده

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2801