2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنون عزیزم اخه من تازه میخواد 23 قاعدگیم برام بنویسه وماه بعد باید داروهای انتقال از دوم قاعدگی مصرف کنم .در این صورت انتقال جنینم یک ماه عقب میفته ومن خیلی ناراحتم .
2740
سلام ببخشید سوال منم هست اگه کسی اطلاعات داره جواب بده

من انجام دادم

بر خلاف حرفای بقیه درد داشتم و اذیت شدم

مخصوصا بعدش

دیروز انجام دادم

ولی امروز درست نمیتونم راه برممم و سمت راست شکمم خیلی درد میکنه

البته من شیاف نمیتونستم استفاده کنم نزدم قبلش

ولی بعدش دارم مرتب مسکن میخورم

کلا راحت نبود

دوسش نداشتم

ی جور بد هست کنار نام ک دیشب از درد بعدش رفتم سونو شکمی هم شدم از ترس اپاندیس

تجربه شخصی من که شاید برای دیگران متفاوت باشه.سلام. من دی ماه sis انجام دادم هزینه ش شد هشت میلیون ریال!!!! قبل از سونو گفت شیاف دیکلوفناک بذارم. برای من موقع انجام دادن سونو خیلی کم درد داشتم بلاخره جسم خارجی وارد بدن میشه. و سرم را با سرنگ وارد رحم می کنن. کل سونوگرافی ده دقیقه هم نشد. دردش قابل تحمل ه شاید اصلا برای بعضی ها درد محسوب نشه. . بعدش  خیلی کم خونریزی پیش میاد و تمام. ولی آزار دهنده نیست. و اصلا حالم بد نبود بعدش. فقط خیلی کم حالت گیجی داشتم. که اونم اذیت کننده نبود. در کل به نظرم بیشتر  دکترها این سونو رو به خاطر پولش انجام میدن چون با همون سونو معمولی هم میشه خوب تشخیص داد. تو کشوری مثل آلمان این مدل سونوگرافی ها فقط در مواقع خاص انجام میشه. اینجا از دم می نویسن sis و یا همه موارد دیگه ای که اصلا برای بیمار لازم نیست ولی چون پول وارد جیب پزشک میشه تجویز میکنند و جالب تر اینکه برای فرار از مالیات باید پول را نقدی برد مطب به هیچ وجه کارت نمیکشن !!!! ای کاش پزشک ها در ازای مبلغی که دریافت میکنند خدمات خداپسندانه ارائه می کردند. بدرود...........

تجربه شخصی من که شاید برای دیگران متفاوت باشه.سلام. من دی ماه sis انجام دادم هزینه ش شد هشت میلیون ر ...

سلام من دیروز برا تشخيص علت ضخامت رحم رفتم ۵۰۰تومن دادم خیلی درد دارم وهنوز ترشح خونی دارم کسی که میره سونوsis با خودش نوار بهداشتی بزرگ ببره چون سرمی که وارد رحم کردن مقداریش داخل رحم میمونه و به مرور خارج میشه