2733
2734
عنوان

شما جای من بودین بچه دوم میوردین؟

708 بازدید | 52 پست

پسرم ۴سالشه مدام بهونه میگیره که آجی میخوام و در حد التماس خواهش میکنه🥲

خودم ۳۰سالمه و تو شهر غریب زندگی میکنم و به تازگی کلاس شنیونم تموم شده

چون از همون اول ازدواج سریع باردار شدم تازه که پسرم یکم بزرگ شده میتونم به کار کردن فکر کنم چون اینجا کسی نیست بچمو نگه داره و از مهد و ... تو سن کم خوشم نمیومده 

حالا با این اوصاف به من مشاوره بدید جای من بودید با این دو شرایط باردار میشدید؟

۱.اوضاع وخیم جامعه و تورم و آینده نامعلوم از نظر اقتصادی

۲.گذروندن دوره،وارد بازار کار شدن

اصلا کلا تک فرزندی مگه چشه😭همش میترسم در آینده پشیمون بشم ک چرا فقط ی بچه اوردم

از طرفی میدونم اگه بچه بیارم دوباره ۴سال خونه نشینی دارم و عملا جوونیم از دست رفته

در یک عالمه احساس متناقض گیر کردم کمکم کنید

چیو میخوای ثابت کنی؟کیو میخوای قانع کنی؟بیخیال!واسه خودت زندگی کن😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهرمم تصمیم گیری و به خودم سپرده که تک فرزند بمونیم یا بچه دار بشیم و در کمال تعجب با دو گزینه موافقه🙁

جز شرایط کاریتون و جوونی چون هنوزم جوونید بعد از۴سال چیزای مهمتری هست..

آیا اعصاب بچه رو داری؟

شرایط روحی خوبی دارید؟

توان مالی برای امروز و خصوصا اینده با این تورم اقتصادی برای ایندشون رو دارید؟

اگه این شرایطت جوره دوتا بچه داشتن خوبه اگه نه همون یکی بسه..

یعنی اگه شوهر به حرفم گوش میکرد همون یه دونه هم نمی‌آوردم ،،،،،

چه برسه دومی !!!

ولی حیف یه شوهره نادون احمق دارم ،،،،،،،که نمی‌دونم چیکارکنم ،،،،،

بچه یه دونه خوبه دیگه میخواید چیکار دومی رو ؟؟؟؟؟؟مگه ما زنا گناه کردیم داعم بچه بزرگ کنیم و باردار بشیم و شیر بدیم 

خودت آمادگی شونداری اذیت میشی. 

واقعا آمادگیشو ندارم ولی همین امسالو فقط وقت دارم چون کمکی ندارم نمیتونم ی نوزاد و بچه مدرسه ای داشته باشم باید تا زمان مدرسه پسرم از آب و گل دراومده باشه

یعنی پشیمون نمیشم؟🥺

با اوردن بچه دیگه جز بدبختی چیزی نداره از لحاظ اقتصادی ک ضربه بزرگیه و واقعا اینده نداره و ظلمه

بعدهمون بچت پس فردا حالی از خواهر یا برادرش نمیگیره ک براش مهم باشه فقط واسه ۵.۶ سال!

۱۲.۱۳ به بعد هم از سر تک فرزندها میوفته و اتفاقا از این وضعیت راضین و از شما تشکر میکنن

والله منم یه دونه دارم و سه سالشه،شوهرم خیلی بچه دوم دوست داره اما من میگم تازه این یکی یکم از اب و گل دراومده و میتونیم نفس بکشیم، بنظرم یه دونه خوبه مشکلی نداره،چه یدونه چه چن تا نکات مثبت و منفی خودشو داره

Shake it! shake it!
جز شرایط کاریتون و جوونی چون هنوزم جوونید بعد از۴سال چیزای مهمتری هست.. آیا اعصاب بچه رو داری؟ شرا ...

شرایط اقتصادیمون خوبه خداروشکر

و برای پسرم از الان سرمایه کنار گذاشتیم

از نظر روحی خوبم

ولی واقعا اعصابشو ندارم

به مضرات تک فرزندیم واقفم و الان تنها گزینه درمقابل بچه دار شدنم فقط خونه نشینی و گذشتن از آرزوهامه😑

2706