2737
2739
عنوان

کسی به بچش شربت راسیپ داده

12392 بازدید | 34 پست

سلام عزیزان پسرم ۲سال و ۲ماهشه ۱۱کیلو و نیم وزنش و قدشم ۸۵دکتر میگه وزنش پایینه شربت راسیپ گرفتم بهش میدم کسی داده به بچش رو وزنش تاثیری داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دادم به پسرم... عالیهههه.. 

ولی متاسفانه عصبی شده بود داد میزد کلا بهمش میریخت با وجود اینکه عالی بود ولی ندادم

کیـــنه ای نیــستم...ولـی بَــــدی میره تو حافــظه بلنــد مـــدتم...🤘
2740
من دادم به پسرم... عالیهههه..  ولی متاسفانه عصبی شده بود داد میزد کلا بهمش میریخت با وجود اینک ...

اشتهاش بیشتر شد یا وزنش بالا رفت بعد که ندادیش برگشت به همون وزن قبلی یانه من میترسم بدمش بعد قطع کنم باز لاغر بشه

دخترم الان ۳ سالشه ۱۱کیلو بردمش دکتر براش آزمایش نوشت

وای من خیلی غصه میخورم ازبس لاغره دنده هاشو میشه بشماری از دور خیلی میخدره چاق نمیشه ولی خب روزی ۲ ۳بار مدفوع داره

راسیپ به هیچ وجه نده 

بچه رو ببخشید روانی می‌کنه انقد رو اعصابش تاثیر می‌ذاره 

من به پسرم میدادم یه مدت،بچم خوابش می‌گرفت اما نمیتونست بخوابه همش خواب آلود بود اصلا یه وضعیتی داشتم 

زینک پلاس بده 

یا شربت اشتها آور باریج بده 

اشتهاش بیشتر شد یا وزنش بالا رفت بعد که ندادیش برگشت به همون وزن قبلی یانه من میترسم بدمش بعد قطع کن ...

پسر منم دوم ابتدایی هس قد و وزنش کمه همه چی هم ازبچگی دادم تاثیری نداشته راسیپ هم چند بار دادم یه ذره اضاف شده اونم نه خیلی ولی دوباره برگشته 

2706