2733
2734
عنوان

یه سوال زنانه دارم 🔞

818 بازدید | 14 پست

سلام خانم ها ،من دوروز پیش یکبار فقط یکبار اقدام داشتم ،البته روزای تخمکگذاریمم بود الان هم دیشب هم امروز گاهی زیر شکمم درد میگیره ،بنظرتون علتش چی میتونه باشه؟

روزای تخمکگذاریم ب شدت ترشح هم داشتم اما امروز هیچی نبود ولی زیر شکمم خیلی درد دارم.

ممنون میشم نظراتتون بگین دوستان .

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

مشکلی نبس ..آبجی منم همینجوره..بردمش دکتر سونو نوشت نرمال بود..چند تا پماد ماساژ و مسکن داد..خیلی آروم شد

با افتخار ماما هستم🥰...لطفا برای مشاوره مجانی تقاضا ندید...مشاوره مجانی نمیدم... و اسنپ دکتر مجانی هم نیستم😐 دست بکن تو جیبت زنگ بزن اسنپ دکتر..🙂

یعنی احتمال بارداری وجود داره اونم فقط با یکبار

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو تخمک گذاریم زیر شکم و کمرم درد دارم گاهی 

تو اقدام نیستم 

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2728

جتما عفونت داری

♥ب خودم قول دادم یه «من» بهتر شم.یه دختر پر از انرژی و شاد.قول دادم ادم درون گرای سابق رو رها کنم.قول دادم بیشتر کتاب بخونم،گلای رنگی برا خودم بخرم و هر روز صبح بوشون کنم،قول دادم از الان برای فرزندانم در اینده مامان خوبی باشم♥قول دادم از الان به جای حرص خوردن از دست خانواده مادری و شوهری به پیشرفت و ارتقای خودم فکر کنم♥ من یه «من» جدیدم
مشکلی نبس ..آبجی منم همینجوره..بردمش دکتر سونو نوشت نرمال بود..چند تا پماد ماساژ و مسکن داد..خیلی آر ...

نگفت علتش چی میتونه باشه ؟ یعنی یه وقتی عفونت یا کیست و...؟

اخه من بعد اقدام ک دوروز پیش بود دیشب وامروز زیر شکمم درد داره ،میگم نکنه عفونتی چیزی باشه خودم متوجه نشم 

نگفت علتش چی میتونه باشه ؟ یعنی یه وقتی عفونت یا کیست و...؟ اخه من بعد اقدام ک دوروز پیش بود دیشب و ...

مراقبت کن حتما..

با افتخار ماما هستم🥰...لطفا برای مشاوره مجانی تقاضا ندید...مشاوره مجانی نمیدم... و اسنپ دکتر مجانی هم نیستم😐 دست بکن تو جیبت زنگ بزن اسنپ دکتر..🙂
2738
جتما عفونت داری

احتمال داره عفونت باشه و خودم متوجه نشم چون علایمی از عفونت ندارم

احتمال داره عفونت باشه و خودم متوجه نشم چون علایمی از عفونت ندارم

اره میشه،عفونت پهلو با عفونت رحم فرق داره،کسایی ک عفونت پهلو دارن عفونت ادرار بعد توی رابطه این درد سراغشون میاد...احتمالا دفعات سرویس بهداشتی رفتنتون بیشتر نشده؟؟

♥ب خودم قول دادم یه «من» بهتر شم.یه دختر پر از انرژی و شاد.قول دادم ادم درون گرای سابق رو رها کنم.قول دادم بیشتر کتاب بخونم،گلای رنگی برا خودم بخرم و هر روز صبح بوشون کنم،قول دادم از الان برای فرزندانم در اینده مامان خوبی باشم♥قول دادم از الان به جای حرص خوردن از دست خانواده مادری و شوهری به پیشرفت و ارتقای خودم فکر کنم♥ من یه «من» جدیدم
جاریم فقط با یه بار اونم بعد از ۸ سال باردارشد‌ امکانش هست.

شاید خنده دار باشه ولی بنظرت میشه بعد دو روز این درد ازعلایم  حاملگی باشه ؟

منم تقریبا نزدیک ۴ ساله جلوگیری دارم البته یک‌پسر دارم الان .دفعه پیش با اقدام فوری عفونت هم گرفتم ،فردا یا پس فردا میرم دکتر

اره میشه،عفونت پهلو با عفونت رحم فرق داره،کسایی ک عفونت پهلو دارن عفونت ادرار بعد توی رابطه ای ...

فعلا این درد از دیروز شروع شده راستش دقت نکردم ،بنظرت دکتر زنان باید برم سونوگرافی یا دکتر عمومی 

مراقبت کن حتما..

چ نوع مراقبتی؟

ممنون از کمکتون 

چ نوع مراقبتی؟ ممنون از کمکتون 

مفصله..پی وی پیام بده اگه وقت کردم راهنماییت می کنم ..چشم..

شاید خنده دار باشه ولی بنظرت میشه بعد دو روز این درد ازعلایم  حاملگی باشه ؟   منم تقریبا ...

ممکنه هم بخاطر عفونت باشه درد.

فقط گفتم ممکنه با یک بار هم حاملگی انجام بشه

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب     باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور