2752
2734
عنوان

کسی راجب دامپزشکی میدونه بیاد

96 بازدید | 28 پست

من هنوز کنکور ندادم ولی خیلی به دامپزشکی علاقه دارم و دختر هم هستم و واقعا نمیدونم که خب باید هدف داشته باشم و واقعا هم به حیوانات و دامپزشکی علاقه خاصی دارم ولی خب از یه طرف بازار کار و درامدشم واسم مهمه. خیلیا میگن بازار کار نداره و بیکار میمونی ولی میخواستم بدونم راجب بازارکارش و درامد و اینکه رشته ی خوبیه یا ن بگید بهم و از  پرستاری و پزشکی اینا بهتره یا ن؟

نه باید اندازه یه دکتر درس بخونی اخرش اون جایگاهو نداری ولی خب تو ایران جدیدن حیونا خونگی زیاد شده شاید شرایط بهتر بشه

امید به معجزه از خود معجزه مهمتره🌼🌙میبردم دلیل بردم تو بودی، شبی که غصه میخوردم تو بودی، پشت این ادم محکم تو بودی❄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اول علاقه بعد درامد!! 

من میخوام برم این رشته ولی همه میگن به جایی ادم خوب کنی میخوای حیوون خوب کنی.... 

منم میگم اونا دل دارن🥹

میدونی الان دلم میخواد یه هاپو داشته باشم بهش محبت و عشق بورزم!!                                            ادما لایق محبت و عشق ورزیدن نیستن...  
اول علافه بعد درامد!!  من میخوام برم این رشته ولی همه میگن به جایی ادم خوب کنی میخوای حیوون خو ...

این که اصلا دلیل نیست من حیوونارو به انسان ها ترجیح میدم به نظرم بیشتر به کمک نیاز دارن تا ادما

نه باید اندازه یه دکتر درس بخونی اخرش اون جایگاهو نداری ولی خب تو ایران جدیدن حیونا خونگی زیاد شده ش ...

چرا ایرانیا اینقد سنگ دلن!!! 

خب بخونه یه زبون بسترو خوب میکنه!! 

میدونی الان دلم میخواد یه هاپو داشته باشم بهش محبت و عشق بورزم!!                                            ادما لایق محبت و عشق ورزیدن نیستن...  
این که اصلا دلیل نیست من حیوونارو به انسان ها ترجیح میدم به نظرم بیشتر به کمک نیاز دارن تا ادما

ااره خب ایرانیا 80 درصدشون سنگ دلن بهم میگن بری این رشته لیاقتت بیشتر ازین نیس منم میگم نیازی به تایین درصد لیاقتم ندارم😃

همسر من دامپزشکه 

واقعااا😍😍

میشه بگی رتبه چند خوبه برا قبولی🥰😍

چرا ایرانیا اینقد سنگ دلن!!!  خب بخونه یه زبون بسترو خوب میکنه!!

اخه گفت بازار کار برام مهمه

امید به معجزه از خود معجزه مهمتره🌼🌙میبردم دلیل بردم تو بودی، شبی که غصه میخوردم تو بودی، پشت این ادم محکم تو بودی❄
2706