2733
2734
عنوان

اقدام به بارداری

148 بازدید | 10 پست

سلام. بچه ها من ۴ ماهه اقدام کردم موفق نشدم. فولیکول ۱۳ داشتم بدون قرص. حالا رفتم دکتر بهم شبی ۲ تا لتروزول داده و ۲ تا کلومفین و ۲ تا آمپول  hmg. به نطرم یکدفعه خیلی زیاد همه رو باهم داده این آمپول رو اول فکرکردم برای آراد شدن تخمکه ولی بعد ک سرچ کردم دیدم اونم مثل لتروزول برای رشد فولیکول هست. به نظرتون بعد زیاده روی نکرده؟

من این ماه برام فقط کلومیفن نوشته فولیکولام خیلی از تو کوچیکتره

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امپولا ازادمیکنند

من به زودی مامان میشم با دعاهای شما یه صلوات برامادرشدنم بفرستید لطفان الهی ک به حاجتایی دلتون برسید ....محمد حافظم قشنگ مادر من میدونم میدونم به زودی ت میای تو شکمم ،آسنا  من  قشنگم با امدنتون به زندگیم زندگیم سرشار از شادی میکنید 
2731

عزیزم هنوز٤ماهہ تایہ سال طبیعیہ الکے زیر دوا ودرمان ودڪتر نرو...من سراولے ۹ماه طول ڪشید سردومے باراول😁

آقاببخش ڪہ سرم گرم زندگےست...دلم براےشما تنگ نمےشود🥺اللهم صل علے محمدوآل محمد وعجل فرجهم

خودمم تعجب کردم یهو این همه باهم. یک دکتر دیگه صحبت کردم اون گفت چون اصرار داری زود نتیجه بگیری بهت قرص میدم وگرنه حالا می تونستی صبر کنی. اما چون ۳۲ سالمه میترسم صبر کنم. این یکی بهم فقط لتروزول داد شبی ۲ تا و ۳ تا آمپول روز ۷ و ۹ و ۱۱. بچه ها فکرکنم این آمپوله هم اون نیست که آزاد میکنه چون قبل روز ۱۲ داده بعد گفت روز ۱۲ برو سونو

2740

عزیزم حال مادرتون چطوره ؟ببخشبد این سوال رو می پرسم

پدرم رو سال ۹۷ در اثر یه بیماری سخت از دست دادم (دور از جون مادرم البته) .  الان مادر عزیزتر از جانم درگیر سرطان هست مادرم یه فرشته هست که من رو به زندگی وصل کرده😭😭تورو خدا برااین که سلامتیش رو بدست بیاره دعاشون کنیید🙏🙏 به خدای مهربان بگید تنها امیدم و تنها پناهم مادر عزیزم رو بمن ببخشه😭خدایا من توبه کردم از تمام گناهانم پشت در خونت نشستم من رو از رحمت خودت ناامید نکن برای تمام ناامیدی هام دعا کنین که کم نیاورم این عهد من و خداوند هست که اگه مامان خوبم شفا پیدا کنه تا آخر عمرم خادم مردم یا مسجد بشم