2733
2734

سلام دوستان میخام نظرتونو بدونم ما ی خونه خودمون ساخت کردیم ویلایی ی حیاطم داره تقریبا خونه امادس فقط حیاطش مونده شوهرم میگه موزاییک نزنیم توش چندتد درخت گیلاس و گل رز بزنیم من میگم ی باغچه کوچیک درست کنیم واسه گل و درخت بقیشو موزاییک کنیم شوهرمم موافقه

الان مادرشوهرم خودشو انداخته وسط ک من نمیذارم موزاییک کنی من میخام توش سبزی و خیار و گوجه و نمیدونم چی بکارم...شوهرمم میگه خودم موزاییکش میکنم تو حرص نخور ...امروزم رفته کلی سبزی و این چیزا کاشته تو حیاط و اومده فعلا باهاشون تو ی ساختمونیم هنوز نرفتیم تو خونه ی خودم الان از صبح دارم حرص میخورم حتا ب من نگفت میخام این کارارو کنم انگار من شلغمم خیلی حرصی ام ازش شما بودین چ میکردین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همه جارو گِل میگیره خو اونجور 

حشمت فردوس یجا تو فیلم میگه : شنیدی میگن مردی و مردونگی؟ اشتباه میگن این دوتا شبیه هم هستن ولی یکی نیستن مردونگی یعنی بخشش ،یعنی گذشت ،یعنی دستِ پاک داشتن چشمِ پاک داشتن ،دلِ پاک داشتن اینا یعنی مردونگی .اون روزی که داشتن رو اینا اسم میزاشتن همه اون کسایی ک اونجا بودن مرد بودن پارتی بازی کردن اسمشو گذاشتن مردونگی  همه مردا مردونگی ندارن ولی خیلی از زنا هستن که همه این خصلتارو باهم دارن ..... خلاصه ک خواستم بگم اگه یکی دورتونه ک  اینارو تو وجودش داره ب جنسیتش نگاه نکنین بچسبید بهش این همون کسیه که میتونین بهش تکیه کنین حتی اگه یه دختر ۱۶ ساله اس یا خانوم ۷۰ ساله ........

رو سبزیاش موزاییک بکشید بره بابا

یه باغچه هم برای خودتون بزارید کنار و همین اول کار گل و گیاه هایی ک دوست دارید بکارید ک نیاد اونجا رو هم سبزی کاری کنه

راستی مادرشوهرت یعنی خودش سرخود رفته تو ساختمون شما؟؟؟؟

2738
نزار بكاره هر روز مياد به بهانه سيزيا ديونت ميكنه 

دقیقا بخاطر همین حرص مبخورم همینجا جون ب سرم کرده دیروز خاستم بدم خونه مامانم‌میگه چ خبره هرروز هرروز جرات ندارم اینجا نفس بکشم

آخه همه حیاط را که نمیشه باغچه کرد 

ماهم حیاطمون موزاییکه ولی دلما زده دلم میخاد سنگ کنیم کسی گوش نمیکنه

و یه باغچه هم داریم درخت یاس کاشتیم

میشه برای حاجتم3صلوات بفرستین الهی خیر ببینید

من یه قسمتشو موزاییک میکردم برای بازی بچه هام و نشستن و شست و شو یه قسمتشم باغچه کوچیک. هرجور خودت دوست داری همونکارو بکن. بیخیال مادر شوهر حالا هر روز میخاد بیاد به سبزی هاش سر بزنه یا بگه چرا مواظب نبودی. پاشو قطع کن از حیاطت

ما هم درگیر همین موضوعیم. من دوسدارم باعچه درخت باشه و سنگ فرش باشه ولی شوهرم و دخترم عاشق اینن ک سنگ نخودی بریزن.

ولی خونه شما رو چرا مادر شوهرتون نظر میده 

لعنت خدا اول بر مسیولین بی مسیول ...بعد بر شیطان