2737
2739
14 هفته و 1 روزم بعد از ظهر یهو کشاله های رونهام درد گرفت بعد یه ترشح زرد پررنگ غلیظ ک زیادم بود رو دستمال دیدم به نظرتون علامت چیه؟خطرناکه آیا؟؟؟ من و شوهرم خیلی ترسیدیم.
خدایا شکرت که بعد از 3 سال ونیم انتظار منو هم لایق مادر شدن کردی.
راستی یه لک قهوه ای خیلی خیلی کوچیک هم تو شورتم بود ک نمیدونم کی خارج شده.خیلی میترسم. حالا دقیق نمیدونم از واژن بوده یا پشتم چون یبوست هم دارم.به نظرتون فردا برم سونو بدن؟ کسی مثل من بوده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم از این ترشحها زیاد داشتم، مخصوصا وقتی زیاد نشسته بودم یهو پا میشدم یا بعد،پیاده روی ولی اگه ترسیدی و لک هم دیدی دکتر برو ضرر نداره
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2731
همه دردات طبیعیه. اون لک تورو من تو هفته 7 8 دیدم که گفتن برای محکم شدن جنینه که به رحم فشار میاد. اگر لک رنگ قرمز خونی دیدی خطرناکه. ترشح زرد تو بارداری اتفاق میفته خیلی بهداشت رو رعایت کن که عفونت نشه
مرسی که اومدید. فردا خواستم برم دکتر یعنی دیگه نرم؟ بچه ها ترشحاتم زیاد بود......خیلی ترسیدم. کلا چن روزه ترشح زیاد دارم.من بهداشتو خیلی رعایت میکنم اما نمیدونم چرا اینطور شدم.
من 1 ماه پیش عفونت ادرار داشتم ولی ترشح نداشتم قرص سفالکسین خوردم.الان قراره فردا برم کشت ادرار بدم ببینم عفونتم رفع شده یا نه. به نظرتون از اون نیست؟
2740
چن روزه احساس خیسی و ترشح داشتم ولی ترشحاتم سفید بودن اما امشب یهو ترشح به اندازه دو یا سه بند انگشت ازم خارج شد.خیلی ترسیدم.
عزیزم من هفته 16 هستم یه مدتی بود ترشحم زیاد بود،چندروز پیش پهلوم درد گرفت و دردش به کشاله رانم میزد دکتر گفت علائم عفونته ،آزمایش دادم یه مقدار عفونت ادراری داشتم ،حتما پیگیری کن و برو دکتر
یا صاحب الزمان ادرکنی،یا صاحب الزمان ادرکنی...