2733
2739

سلام پسرمن تا یادمه همیهش اینجوری بوده انگشتاشو باز بسته میکنه دستشو تکون میده الان تو نت خوندم پرش اختلالات مغزی الان ک دقت کرم گاها انگشت پاشم تکون میده خیلی نگران شدم ولی میدونم مادرشوهرمم اینجوریه دیدم خیلی نگرانم دکترشم پس فردا هستش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی خاب ، خاب میبینه بخاطر اونه  ادم بزرگا هم دستشونو تکون میدن   

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2728
دقت نکردم

کل بدنم میلرزه نصف شبی پسرم انگار دازه دندون نیش درمیاره یکم نق نقو شبا از اونجا شد سرچ کردم تکون دادن دست پاشم یهو ب اینا رسیدم واقعا چقدر سخته مادرشدن

همیشع ک‌نمیشه خواب ببینه

حساسی  بنظرم ولی اگ ارثی دارید بیوفت دنبالش ببین

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

بابه بیخیال عیب روبات نذار مگه چشه فقط باارامش باهاش رفتار کن لالایی های احساسی براش بخون

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
2740

منم هم دیدم اما در بزرگسال

و پیگیری نکردم چون تحقیق کردم دیدم خیلی مهم نیست

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
حتما میبرمش دکتر ولی تا ببرم میمیرم 

ن اروم باش این فکرم بکن ک ادم معمولیم تکون میده دستشووو  من خاهرم هروقت چشمم بخوره بهش دستشو انگشتتشو تکون داده ناراحت نباش بد دلت راه نده انشالله ک چیزی نیس 

کل بدنم میلرزه نصف شبی پسرم انگار دازه دندون نیش درمیاره یکم نق نقو شبا از اونجا شد سرچ کردم تکون دا ...

فکر ننم تو نت برایه سردرد ساده میزنی میاد فردا میمیری نت را ول کن فقط که نمیشه یه علائم داشته باشه 

انشاالله

نترس بابا گوگل همینه هیچوقت چیزی از بیماری و علایم بیماری رو از گوگل سرچ نکن چون استرس مید

پسرام نفسام   خدایا خودت مواظبشون باش  عضویتمو بیخیال کاربری قدیمی ام قبلی ترکید  
نترس بابا گوگل همینه هیچوقت چیزی از بیماری و علایم بیماری رو از گوگل سرچ نکن چون استرس مید

اره من خیلی وقتهچیزی سرچ نمیکنم اینم میدیدما همیشه فکر نمیکردم چیز خاصی باشه میگفتم بچس تکون میده بعد سرچ کردم یعنی داغونم چن ساعته ن تونستم بخابم‌ن‌چیزی یعنی دارم دق میکنم

2706