2733
2739
سلام.کسی عمل تخلیه چربی دهانی نجام داده؟ خودش یا از آشناهاش؟ دکتری میشناسین که این عمل رو انجام بده؟ هزینه اش چقدره؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه عمل جالبیییییییییی منم میخوااااااااااام
بی ارزشترین نوعِ افتخار...!! افتخار به داشتن ویژگی‌هایی که خود انسان تو داشتنشون هیچ نقشی نداشته، مثلِ : » چهره » قد » رنگ چشم » ملیت » ثروت خانوادگی. . . "از چیزایی که خودت به دست آوردی حرف بزن" از انسان بودنت بگو...
2728
من توی امریکا ویزیت شدم البته برای اینکار نه اما به دکتر گفتم چه تغییرات مثبتی می تونم بکنم این رو هم بهم گفت و گفت خیلی تغییر می ده قیافه رو بعد گفتم خوب چند سال دیگه که خیلی بد می شه چروک و .. گفت اونموقع باید چربی تزریق کنی برای من واقعا کار بیهوده ای هست ،به نظر خودم با این دردسرا من اصلا نیاز ندارم ،هزینش رو فکر کنم یا ٣٠٠٠ هزار تا گفت یا ١٥٠٠ یادم نیست
من از طریق اینترنت فهمیدم که دکتر فرناد کرمی فر انجام میده.ولی تهران نیستم برم ویزیت.باید یه وقت مرخصی جور کنم برم. ولی دوست داشتم کسایی که تجربه ش رو داشتن راهنمایی کنن
2738
یه ماه هررو صورتتونو بخور بدین هم لاغر میشه هم کشیده.
هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706