2737
2739

سلام دوستان میخوایم چله شهدا بگیریم از چند نفر شنیدم که برای حاجت های سخت جواب میده ظرفیت ۴۰ نفره تقریبا ۱۵ نفر جمع شدیم هرکی تمایل داره اعلام کنه تا لینک گروه ت.لگرام رو بدم چند وقت پیش تو یک تاپیک قصه یک خانومی شنیدم خیلی متاثر شدم از این چله معجزه دیده بود براتون لینک میذارم دوست داشتید بخونید

هنگام تنگ دستی در عیش کوش و مستی   ک این کیمیای هستی قارون کند گدارا   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لینک لطفا

[کائنات مالِ خارجی هاس....ما اینجا فقط گائنات داریم]       مامان آرمی  🌱💜 مامان دوتا کوچولوی خوشگل (رامش،راد)  بدون هیچگونه تعصب و گاردی از سلیقه م حمایت میکنم و به تو و سلیقه ت همیشه احترام میزارم .یک لحظه چشماتو ببند، ببین چه نور هایی در جهان هست که میتونی قبل از مرگ ببینی :)   عاشق طبیعت و موزیکم بابت همه چیز شکرگزارم و معتقدم هیچ چیزی ارزشش با آرامش برابری نمیکنه . برات آرزو میکنم : همیشه شاد باشی و از رحمت خداوندت ناامید نشی (آروم باش همه چیز درست میشه دوست نازنینم:)❤️‍🩹
2728
من تلگرام ندارم چطور چله ش

عزیزم هر روز به نیت یک شهید یک سری اعمال انجام میدیم 

مثلا ۳۱۳ صلوات یک سوره ۱۰۰ عدد یک ذکر

2740
سلامتی تو دلیم اسم لیلا شفای پدرم‌ک سکته کرده بستریه التماستون میکنم دعاکنید واسش اسمش رضا ...

ان شاءالله خدا بهشون سلامتی بده

2706