2733
2734
عنوان

کیا خیلی اهل رستوران هستند؟

131 بازدید | 13 پست

چند بار در هفته؟

و دلیل اینکه رستوران رو بجای غذای خونه انتخاب میکنید چیه؟

از نظر هزینه ای غذای رستورانی خیلی گرونتر از غذای خونه در میاد؟ یا خیلی فرقی ندارن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هفته ای سه چهار بار. مشغله خیلی زیادی دارم و وقت نمیکنم غذا درست کنم و درکل میشه گفت تنها تفریحمونم رستوران گردیه چون دوست و فامیل نداریم و با کسی رفت و آمد نداریم. 

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

ما ماهی یه بارشایدم 2ماه یه بار برای تنوع 

خیلیم گرونتر درمیاد 

کلا غذای خونگی ترجیح میدم 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
2738
توی شهر دور از خانواده اید؟ ما هم که همه تو یک شهریم رفت و امد نداریم

نه همه تهرانیم ولی رفت و آمد خاصی نداریم هقته ای یه بار میریم خونه مامانم یا باغشون ولی با سایر اقوام ارتباط نداریم

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

هفته ای ۳ بار حداقل

بیشتر از خونه در میاد خب

ولی واقعا کشش ندارم دیگه😑😑

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁