2737
2739
عنوان

دست‌پخت مادر شوهر

1328 بازدید | 62 پست

دست‌پخت مادرشوهراتون چطوره ؟؟ 

واسه من خیلی غذاهای عجیب غریب میذاره ذائقه غذایی‌ش خیلی با من فرق داره 

مثلا قرمه سبزی و با مرغ میذاره 

امشب گفته سیرپلو میذارم بیاید اینجا 

بنده خدا کلی ام زحمت میکشه ولی من امشب چیکار کنم من اصلاااا سیر نمی‌خورم آخه نخورم زشت نیست؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوبه دست پخت مادر شوهرم 

زوری بخور دیگه گناه داره اونم

واسه منم پیش اومده 🤦🏼‍♀️ ‌

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
2740

قورمه سبزی با مرغ خوشمزه هس من دوس دارم سیر هم خیلی دوس دارم عجیب نیس 

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️

ماهم قرمه سبزی با مرغ میزاریم 😐 ولی مادر شوهرم غذاهایی که دوسندارم‌رو درست نمیکنه

حتی میدونه گوجه خام بدم میاد سرخ میکنه

شوهرت باید بگع فلان غذارو دوست نداره دیگ😁

مهم نیست یکی پزشکی بخونه یا مهندسی،مهم اینه اول انسانیت بخونه                                                      باحیوانات مهربان باشیم...
2706