2733
2739
عنوان

به کمکتون نیاز دارم...

450 بازدید | 14 پست

توی تهران ترجیحا سمت شرق و شمال شرق روانشناس خوب که معتقد هم باشه و واقعا کارش عاای باشه و چرت و پرت و حرفای تکراری نزنه و دلسوز و کاربلد باشه لطفا بهم معرفی کنید شدیدا بهش نیاز دارم  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

من سمت شرق نیستم. اما میتونی توی مپ گوشیت سرچ کنی روانشناس یا روانشناسی، هرچی اطرافت باشه میاره

بعد توی گوگل و نظرات یا حضوری راجع بهشون تحقیق کنی🌹

خودم دندانپزشک خوب اطراف خونمون همینطوری پیدا کردم😁

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2740
ترجیحم هست حضوری برم و اینکه یه نفر رو که کارش عالی باشه نیاز دارم و نمیشناسم

سلامت پاد تو ولیعصر هست، سیمیاروم مشاورهای خوب برنامه هزار راه نرفته رو هم داره ولی نمیدونم کجاست، انشالله بتونی یه جای خوب پیدا کنی 

چرا خب!؟ بالاخره اینم یه جور تحقیقه دیگه🤔 حضوری هم میشه رفت از مراجعای اونجا پرس و جو کرد

حال و حوصله پرس و جوی اینجوری ندارم راستش.. میخوام همونی که دنبالشم دقیقا خودش بیاد سر راهم😁

یا بهم معرفی کنن

2706