2733
2739
عنوان

سفر آنتالیا

| مشاهده متن کامل بحث + 2988 بازدید | 48 پست
من يه هتل ديگع رفتم اسمش يادم رفته فقط يادمع تو ايمش ريزورت  بود اما برادرم اورنج كانتي رفته به ...

لانگ بیچ ریزورت درسته؟ کی رفتین ؟ خیلی عالیه

با افتخار میگم خادم مجازی حرم امام رضا ع ھستم مشھد زندگی نمیکنم اما با مسول ختم حرم در ارتباطم و ختمارو اینجا میزارم تا با دلایہ پاکتون بخونید و حاجت بگیرید و دلتون شاد شہ و اینطوری منم شادم لطفا برای من و ھمہ مریضا دعا کنید شفا بخایید واسہ بیمارا، بچہ بخایید واسہ منتظرا،پول بخایید واسہ ندارا، خونہ بخایید واسہ مستاجرا و خوشبختی بخایید برای ھمہ اول برای ھمہ بخایید از تہ دل، بہ خدا قسم خودش دعاتونو مستجاب میکنہ و بھترینارو بہ خودتون میدہ عزیزان ذکر و قرآن خوندن زندگی رو تغییر میدہ یہ تغییر قشنگ امتحان کنید ضرر نمیکنید من تجربہ دارم کہ میگم الھی ھر چی از خدا میخایین بھتون بدہ البتہ اگہ بہ صلاحتونہ و وقتش رسیدہ التماس دعا دوستایہ گلم
الان سایت علی بابا میدیدم از نفری ۱۶ تومن داره تا نفری ۴۸ تومن 

بلیط هواپیما،خرید اینا حساب نمیشن؟!

هتل اونقدره فداتشم

اونم هتلای معمولی تر

Be careful who you share your weaknesses with,some people can't wait for the opportunity to use them against you💪🏼
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لانگ بیچ ریزورت درسته؟ کی رفتین ؟ خیلی عالیه

نه اون نبود من انتاليا و كوش اداسي و انكارا و استانبول رفتم اين هتلي كه شما ميگين تو الانيا هست درسته؟

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2731
شما با ۲۰۰ هزار تومن مسافرت میری سوال داره اصلا

اخه مينيموم ٢٠٠ ميليون براي تركيه؟؟؟اونم تركيه ؟؟؟؟من افريقا ميخوام برم ٢٠٠ ميليون نميشه چه خبره

شما بهترين هتل پنج ستاره يوال انتاليا رو در نظر بگير اين ميلغ نيست 

چرا بچه نمیبری ؟ برای تفریح اگه میرید ببرید

اصلا بچه ۵ ماهه چطور میمونه؟؟

من خودم یه سفر خارجی رفتم ۱۵ سال پیش ،پسرمو نبردم ،هنوز خودمو سرزنش میکنم.البته ما کاری رفتیم ولی خب میشد ببرمش

2740

ما رفتیم ۵۰ هزینه شد اگه اون هتل برای دیگه هیچ جا نمیری ما شهرهای دیگه هم گشتیم با ماشین خودمون رفتیم لباسم خریدیم کلا ۵۰ خرجمون شد

با افتخار میگم خادم مجازی حرم امام رضا ع ھستم مشھد زندگی نمیکنم اما با مسول ختم حرم در ارتباطم و ختمارو اینجا میزارم تا با دلایہ پاکتون بخونید و حاجت بگیرید و دلتون شاد شہ و اینطوری منم شادم لطفا برای من و ھمہ مریضا دعا کنید شفا بخایید واسہ بیمارا، بچہ بخایید واسہ منتظرا،پول بخایید واسہ ندارا، خونہ بخایید واسہ مستاجرا و خوشبختی بخایید برای ھمہ اول برای ھمہ بخایید از تہ دل، بہ خدا قسم خودش دعاتونو مستجاب میکنہ و بھترینارو بہ خودتون میدہ عزیزان ذکر و قرآن خوندن زندگی رو تغییر میدہ یہ تغییر قشنگ امتحان کنید ضرر نمیکنید من تجربہ دارم کہ میگم الھی ھر چی از خدا میخایین بھتون بدہ البتہ اگہ بہ صلاحتونہ و وقتش رسیدہ التماس دعا دوستایہ گلم
بلیط هواپیما،خرید اینا حساب نمیشن؟! هتل اونقدره فداتشم  اونم هتلای معمولی تر

خريد كه جداست

تو. انتاليا همش با همه بليط و ترنسفر و هتل همش باهمه اين قيمت براي پكيجه 

اخه مينيموم ٢٠٠ ميليون براي تركيه؟؟؟اونم تركيه ؟؟؟؟من افريقا ميخوام برم ٢٠٠ ميليون نميشه چه خبره شم ...

جوهانسبورگ فقط بلیط هواپیما نفری ۸۰ تومنه با قطر اونم اکونومی 

خوشحالی نه

Be careful who you share your weaknesses with,some people can't wait for the opportunity to use them against you💪🏼
نه اون نبود من انتاليا و كوش اداسي و انكارا و استانبول رفتم اين هتلي كه شما ميگين تو الانيا هست درست ...

بله آلانیاس منم کوش داداشی رفتم اما اونقدر که میگن تعریفی نیست 

چرا بچه نمیبری ؟ برای تفریح اگه میرید ببرید اصلا بچه ۵ ماهه چطور میمونه؟؟ من خودم یه سفر خارجی ...

عشقم من دوقلو دارم و الان ۳ سال و ۵ ماه هستن

انقدرررر خستم که فقط میخوام فرار کنم خلم مگه بچه ببرم 

جوهانسبورگ فقط بلیط هواپیما نفری ۸۰ تومنه با قطر اونم اکونومی  خوشحالی نه

من تور افريقا رو دارم ميبينم كلا با پكيج پروازش برام انقدرها درنمياد خودم اهل سفر هستم 

ما در مورد تركيه داريم حرف ميزنيم ها 

2706