2737
2734

مثلا این روند 5 ماهم طول بکشه و نهایتا 30تا 35 کیلو کاهش در پی داشته باشه و بعدش دیگه تا اخر عمر باشگاه و ورزش💪🏻 رژیم سرعتیه یکی از متخصصای تغذیه ی تهرانه 

پوست خیلی میفته؟؟؟ کیسه صفرا و اینا چی؟ 

حال متکلم از کلامش پیداست... :) 

اره

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

با قرص؟ چ قرصی؟ 

کاربری ک زرررت میخوای ریپ مخالف بزنی. نزن من اعصاب ندارم یه چی میگم میشینی گریه میکنی. تو تاپیک نظرتو بده و برو دنبال ریپ نباش حرف نزنی نمیگن لالی نترس. (حتی ایماناتونم بوی گناه میده.)از بدا نترس چون میدونی چقدر بدن از خوبا بترس چون نمیدونی چقدر بدن... شما هرچقدرم کوچیک باشی خدا واسه همه به یه اندازه بزرگه.. من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم🙃اینجا میاین دبیرادبیات نشید هی غلط املایی بگیرید چون خیلی رو مخید. این آخرین سیمکارت از خاندان مادری بود ک تونستم دوباره باهاش ثبت‌نام کنم. فحش نده ک فحش ندم تا باز نترکم.از 97 عضوم ولی 98 بار ترکیدم فقط خط شوهرعمم مونده ک باهاش ثبت‌نام کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالا جدا از اسیبی که به بدنت میزنه..این رژیما اکثرا زود برمیگرده وزن بعد کنار گذاشتنشون  . ماهی تا ۴ کیلو معقوله

تاپیک مانکن های زیبا گروه طلایی💛💛💛.یه تثبیتی بااراده😍😍😍.وزن اولیه 98 وزن تثبیت 66 .قد 158
حالا جدا از اسیبی که به بدنت میزنه..این رژیما اکثرا زود برمیگرده وزن بعد کنار گذاشتنشون  . ماهی ...

حالا واسه برگشتش میرم دیگه همیشه باشگاه 

بعد من پرخور نیستم اضافه وزن برای قرص اعصاب و افسردگی قبلم هستش 

واسه همین بعدش میتونم کنترل کنم خوردنم رو 

بیشتر از اسیب های دیگش میترسم و افتادگی پوست

حالا واسه برگشتش میرم دیگه همیشه باشگاه  بعد من پرخور نیستم اضافه وزن برای قرص اعصاب و افسردگی ...

خب کنارش ورزشم بکن که پوستت شل و افتاده نشه...ایروبیک گزینه خوبیه

تاپیک مانکن های زیبا گروه طلایی💛💛💛.یه تثبیتی بااراده😍😍😍.وزن اولیه 98 وزن تثبیت 66 .قد 158
خب کنارش ورزشم بکن که پوستت شل و افتاده نشه...ایروبیک گزینه خوبیه

اره من که خودم عاشق ورزشم اما چون رژیمش خیلی سخته میگه اصلا دیگه نا نداری حتی یه پیاده روی ساده هم بکنی تو اون چند ماه 

2740
اره من که خودم عاشق ورزشم اما چون رژیمش خیلی سخته میگه اصلا دیگه نا نداری حتی یه پیاده روی ساده هم ب ...

به نظرم یه رژیم اصولی بگیر با چهل دقیقه ورزش در روز این بهتره..یه روزم ورزش نکن مثلا جمعه ها استراحت بده به خودت...مگه چن کیلو اضافه وزن داری ؟؟؟

به نظرم یه رژیم اصولی بگیر با چهل دقیقه ورزش در روز این بهتره..یه روزم ورزش نکن مثلا جمعه ها استراحت ...

حدودا 30تا 35 باید کم بشه 

حدودا 30تا 35 باید کم بشه 

بازم پیشنهادم اینه یه رژیم  اصولی بگیری ..ماهی چهار کیلو کم کنی خیلی خوبه البته در کنارش ورزش

محصولات لاغری گیاهی دارم تو تاپیکم کارام ببین

تاپیکاتو قفل میکنی چجوری سوال بپرسیم اخه

چون گیرندند گلم قفل میکنم هر سوال داری بپرس فداتشم

قرص های لاغریتون مجوز دارن ؟؟؟عوارضی چیزی نداشته باشن ؟؟؟قیمتش چنده ؟؟؟بعد تو چه مدت چقدر کم میکنن ؟؟؟

2706