2733
2739
عنوان

بارداری واعتیاد

3005 بازدید | 25 پست

خانما دوست من بارداره و بخاطر ازدست دادن پدرش متادون مصرف میکنه حالا هیچ کس جزمن خبر نداره نمیدونه چیکارکنه کسی بوده تو بارداری تریاک یامتادون مصرف کنه ولی بچش سالم دنیا بیاد راهنمایی کنید بهش بگم به دکترم نگفته میترسه به شوهرش بگه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انگیزه بده بخاطر بچش باید ترک کنه 

انشالله خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه یدونه براشون صلوات بفرستین🙃منم منتطر بودم خدا بهم یه تو دلی داد برا سالم و صالح بودن نی نی منم دعا کنید وصلوات بفرستین 
2740
دیوانه چرا اعتیاد مگه همه پدراشون میمیره تریاک  میکشن

تریاک نمیکشه متادون مصر ف کرده ولی یکی گفته تریاک بهتره تا متادون خودش هیچ اطلاعاتی نداره گفتم بپرسم شاید کسی بدونه

خوب عزیزم چی بگیم والا خب بره دکتر جوونه ترک کنه چیزای مقوی بخوره منم مریضی بدی گرفتم به من از مجبوری تریاک دادن بعدش یک هفته اذیت شدم ولی کنار گذاشتم خداروشکر  اذیت شدم ولی بالاخره ترک کردم دوماه انگار مصرف کننده بودم البته هوشیاری نداشتم خانواده ازمجبوری دادن

اینجا به حرف ماها گوش نکن زودتر بره پیش متخصص زنان،اون بچه معتاد میشه اگه مبخواد ادامه بده اعتیادشو

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
خوب عزیزم چی بگیم والا خب بره دکتر جوونه ترک کنه چیزای مقوی بخوره منم مریضی بدی گرفتم به من از مجبور ...

شما چطوری کنار گذاشتی راه حلشو میگی بهش بگم عزیزم

یعنی الان ترک کنه بچش چیزیش نمیشه 

نمیدونم ولی بهتر از ابنه که ادامه بده 

چند هفتشه؟

به پزشکش بگه یا حداقل تنهایی بره یه دکتر دیگه که شوهرشم نفهمه

انشالله خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه یدونه براشون صلوات بفرستین🙃منم منتطر بودم خدا بهم یه تو دلی داد برا سالم و صالح بودن نی نی منم دعا کنید وصلوات بفرستین 
2706