2733
2734

سلام عزیزم   ممنون میشم درخواست دوستیمو قبول کنی میخواستم بهت پیام خصوصی بدم ارسال نشد گفت باید دوستت باشه تا بتونی پیام بفرستی ، درباره اون تاپیک قبلیت یه سوال داشتم برای بلوغ دخترم ❤

پروردگارا : آرامش را همچون دانه های برف
آرام و بی صدا
بر سرزمین قلب کسانی که برایم عزیزند ببار

وای چقدر شما قدیمی هستییی😍

فک کن اون موقع من ۱۰ سالم بود و مدرسه می رفتم

الان لیسانسمم گرفتم

و چقدرر همه چی عوض شده

خیلی خیلی اصلا قابل مقایسه نیس

آخی دلم رفت...

اون روزایی که خیلیا نگران شوهر و خانواده شوهر بودن، ما داشتیم شبانه روز واسه آرزوهامون می جنگیدیم!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

بنده هم پنج ساله بودم اون موقع

با شلوارک میری تو آسانسور عکس میگیری لوکیشن میزنی دبی؟  پشت سرتو نگا کن نوشته استیل البرز ..  در آسانسور بزنه به کمرت ملعووون⁦O_o⁩                                                                                                                 من جواب « چه خبر » اولی رو بزور میدم بعد تو  میگی « دیگه چه خبر » ؟؟؟!!    

وای چ قدیمیییی 😍😍😍اون موقع چطوری با سیت اشنا شدین 

وارد شدن خیلی سخت بود نه؟

سه سال امضام این بود:یه روز که خیلی دیر نیست میام میگم دیدی تهش قشنگ شد؟الان همون روزیه که خیلیم دیر نبود و اومدم بگم بالاخره تهش قشنگ شد🩺🥼
2740
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز